Головна » Проєкт Ювенальної поліції України «Мріємо про майбутнє разом»: 4-річний Дмитрик із Новодністровська став власником поліцейського автомобіля та інших подарунків

Проєкт Ювенальної поліції України «Мріємо про майбутнє разом»: 4-річний Дмитрик із Новодністровська став власником поліцейського автомобіля та інших подарунків

6 лютого 2023 в 17:49 Переглядів: 725

Сьогодні, 6 лютого, святкує свій четвертий день народження Дмитрик. Зі слів бабусі Людмили Миколаївни, яка доглядає за дитиною, він мріє стати поліцейським і кожного разу із захватом реагує, коли бачить службову автівку правоохоронців із проблисковими маячками. Хлопчик перебуває на обліку у Служби у справах дітей Новодністровської міської ради.
Додати дитині, яка опинилася в складних життєвих обставинах, трохи радості та здійснити мрію допомогли правоохоронці. У рамках проєкту Ювенальної поліції України «Мріємо про майбутнє разом» 4 лютого інспектор сектору ювенальної превенції Юрій Мельник, поліцейський офіцер громади Юрій Бондаренко та начальник служби у справах дітей Анастасія Бортнік завітали до Дмитрика додому із подарунками. Хлопчик отримав поліцейську автівку на радіокеруванні, іграшки, олівці, розмальовки, засоби гігієни, одяг та смаколики – все це завдяки небайдужим громадянам, яких розчулила історія маленького Дмитра.
Хлопчик з радістю прийняв подарунки та погрався із ювенальним поліцейським та офіцером громади, які стоять на захисті всіх дітей, а також разом із бабусею покатався в службовому авто.
Ось так іще одна мрія стала реальністю завдяки поліцейським!