Головна » Фоторепортажі

Підбито підсумки конкурсу святкового оформлення об'єктів інфраструктури

17.01.2020 Переглядів: 1806

Сьогодні, 17 січня, було підбито підсумки та нагороджено учасників конкурсу на найкраще оформлення об'єктів інфраструктури до новорічно-різдвяних свят. Ті фото, які набрали найбільшу кількість "вподобайок" під відповідним постом секретаря міської ради Наталі Цимбалюк отримали подарункові сертифікати на 5 тис. грн, які можуть бути використані на подальше покращення благоустрою своїх об'єктів.

На Дністровській ГАЕС відбулося традиційне новорічне свято для дітей енергетиків

11.01.2020 Переглядів: 1031

Обідньої пори 10 січня Дністровська ГАЕС почала перетворюватися на гамірне яскраве казкове королівство, де повсюди коридорами почали усміхатися усілякі мультяшні герої, котрі прагнули якомога швидше дістатися головної героїні – красуні ялинки. Традиційне новорічне дійство для малечі працівників станції захопило геть усіх, перетворивши атріум у володіння панни Зими, що разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та веселими Мишенятами, як завжди, втілила креативна творча команда Олени Трофанюк за музичної підтримки Віктора Паламарчука.

Як у Новодністровському будинку дитячої творчості Новий рік святкували

10.01.2020 Переглядів: 350

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни, чекаємо подарунків, а головне — відпочинку і веселого настрою. Тож у розпал зимових канікул, зранку 3 січня, у Новодністровському будинку дитячої творчості для гуртківців молодшого шкільного віку відбулося святкове новорічне шоу “Танцюють усі!”, яке підготувала заступник директора, керівник гуртка “Літературна студія” Світлана Долинна, озвучив акомпаніатор Віктор Паламарчук.

Святково-творча співпраця

02.01.2020 Переглядів: 278

«Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь…», – пророчі слова із творчості письменника Т. Г. Шевченка. Саме вони характеризують справжній розвиток людини. Тож добре їх усвідомлюючи, Наталя Петрівна Пашкова, керівник гуртка «Писанкарство» Новодністровського БДТ, не лише розвиває й удосконалює мистецтво писанкарства, а й розгортає творчу співпрацю з майстрами-писанкарями.

Українська краса зі смаком італійського Різдва

02.01.2020 Переглядів: 263

Грудневий дощ продовжував примножувати свої холодні краплі на цьогорічному тлі зимової палітри, змушуючи то притоптувати від холоду, а то раптом пританцьовувати від несподіваного натхнення і якоїсь дивовижної вдячності... За все і усім... Пригадувати і переживати, наче уперше... Тамувати минуле, ковтаючи його із присмаком якоїсь гіркоти, що поволі якось оберталася незримими цяточками радості і щастя, яким таки вдалося протиснутися назовні крізь плетиво життєвого виру...

Успіхи новодністровських тенісистів

02.01.2020 Переглядів: 182

14 грудня у Мурованих Курилівцях (Вінницька область) відбувся відкритий міжобласний турнір, присвячений Новому року. На турнір з’їхались 17 тенісистів з Вінниці, Нової Ушиці, Жмеринки,Могилева-Подільского, Новодністровська та Мурованих Курилівців. Рівень підготовки учасників турніру був надзвичайно високим, тож боротьба за призові місця виявилася дуже напруженою. Новодністровська команда була представлена 3-ма спортсменами. 

Відкриття головної ялинки міста

02.01.2020 Переглядів: 135

19 грудня, у День Святого Миколая Чудотворця, запалила свої різнокольорові вогні головна ялинка Новодністровська. Традиційно це святкове дійство відбулося на головній площі міста перед Управлінням будівництва.
Організатором заходу виступив Новодністровський будинок дитячої творчості відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради та зокрема вихованці фольклорно-етнографічного гуртка «Баюр» (керівник Наталія Глушко).

Новодністровські волейболісти другий рік поспіль стали переможцями у Зимовому кубку серед команд району

02.01.2020 Переглядів: 108

22 грудня у Білоусівці відбудулись завершальні ігри «Зимового кубку» з волейболу (чоловіки) 2019 р., за підсумками якого наші волейболісти повезли додому переможний кубок!

Нагадаємо, що першочергово за звання найкращих між собою боролися 8 команд району. Організатором змагань виступив Сокирянській осередок ГО «ВФСТ «КОЛОС».

Першокласники музичної школи дали дебютний концерт

02.01.2020 Переглядів: 93

На початку новорічно-різдвяних свят у концертній залі музичної школи відбулася творча зустріч під назвою «Мій перший концерт», на якій учні першого класу демонстрували початкові навики співу та гри на музичних інструментах. Маленькі музиканти, виступаючи на сцені, дарували глядачам гарний настрій, свої початкові виконавські вміння та позитивні емоції.

Юні спортсмени взяли участь у змаганнях на призи Святого Миколая

02.01.2020 Переглядів: 153

21 грудня відбулась першість ЗГО «ОДЮСШ «Авангард» з панкратіону за призи Святого Миколая у вікових категоріях 2006–2007, 2008–2009, 2010–2011, 2012–2013 роки народження. Загалом участь у змаганнях взяла рекордна кількість спортсменів – понад 340 панкратіоністів! Бої тривали на легкоатлетичному майданчику «Манеж» міста Чернівці.