Головна » Фоторепортажі

У Новодністровську привітали захисників України з нагоди професійного свята

06.12.2018 Переглядів: 675

5 грудня у приміщенні Новодністровської міської ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню Збройних сил України. 27 роки тому, а саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла закон «Про оборону України» та «Про Збройні сили України». Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української Держави як День Збройних сил України.

У Всесвітній день осіб із інвалідністю відбулась зустріч у міському музеї

05.12.2018 Переглядів: 108

Всесвітній день осіб із інвалідністю - це не свято! Це день подяки особливим людям та їхньому найближчому оточенню за щоденну боротьбу, надію та любов до життя. За право жити, навчатися, працювати, любити... Бути... 

«Ольга Кобилянська – величава квітка Буковини»

05.12.2018 Переглядів: 91

Так промовисто назвала літературно-музичні гостини педагог великої і небайдужої до рідного слова душі Майя Дриган, запропонувавши своїм вихованцям-десятикласникам Новодністровської ЗОШ ІІ–ІІІ ст. поринути у незбагненно глибокий світ Буковинської орлиці у напрочуд вдало створеній атмосфері Новодністровської міської бібліотеки.

Небайдужі новодністровці об’єдналися задля допомоги дітям

03.12.2018 Переглядів: 213

Бажання творити гарні справи, а не лише зосереджуватися на собі, – це свідомий вибір та нелегкий шлях. Волонтери із досвідом знають, що ой як не завжди тобі подякують за твою працю, часто ще й навпаки. Але це звичні речі, до яких треба бути готовим, якщо ти стаєш на тернисту стежку волонтерства. Та все ж кожного дня знаходяться все нові і нові люди, готові пожертвувати своїм часом та зусиллями задля спільної корисної справи.

У пісні – доля і душа народу…

30.11.2018 Переглядів: 239

Саме таким заголовком зацікавили читачів та прихильників народної пісенної творчості на офіційному сайті Учбово-методичного центру культури Буковини bukcentre.cv.ua, котрі так очікували на підсумки обласного конкурсу аматорських хорових колективів ім. Сидора Воробкевича, який відбувся 17 листопада у великій залі Центрального палацу культури м. Чернівців.

«Буковинська зіронька» знову засяяла по-новодністровськи!

30.11.2018 Переглядів: 632

Саме так! Майже двадцятилітня історія цього складного й водночас потужного творчого конкурсу, де кожен учасник демонструє свої таланти одразу у трьох номінаціях – «Вокал», «Хореографія» та «Художнє читання», вдруге від часу першого такого випробування гідно вписала найвище визнання таланту, наполегливості, природнього обдарування і неймовірної харизми, помноженої на величезну підтримку та педагогічну майстерність керівників і батьків, новодністровського зоряного хлопчика! «Володарем Гран-прі обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості „Буковинська зіронька“-2018 став учень Новодністровської гімназії Юліан Беженар», – саме так йшлося у повідомленні про результати конкурсу на офіційному сайті Департаменту освіти і науки ЧОДА.

Новодністровці показали високі результати на Чемпіонаті Світу із пауерліфтингу за версією GPA/IPO (фото)

30.11.2018 Переглядів: 616

23-25 листопада у м. Київ проходив Чемпіонат Світу з пауерліфтингу, жиму лежачи, станової тяги за версією GPA/IPO. Команда новодністровського спортивного клубу «POWER ENERGY» федерації пауерліфтингу м. Новодністровськ показала високі результати із поміж 22 країн світу:

Футзальні баталії у Новодністровську зібрали кращі ветеранські команди краю

29.11.2018 Переглядів: 412

25 листопада у Новодністровську вже втретє відбувся відкритий турнір із футзалу «Пам’яті Ігоря Ібрагімова» серед ветеранів (вікова категорія 35+).

Відбулась презентація нової дитячої книжки Галини Мельник «Казковий зорепад»

29.11.2018 Переглядів: 251

22 листопада в актовій залі Новодністровської гімназії відбулась презентація її збірочки казок «Казковий зорепад» для дітей молодшого і середнього шкільного віку. Книжка вийшла друком у Чернівецькому видавництві «Друк Арт» під редакцією Людмили Звенигородської та яскравим ілюструванням художниці Раїси Рязанової.

"Україна гідна свободи!" - Новодністровський БДТ провів виховний захід

26.11.2018 Переглядів: 269

Революція 2013 року – Революція Гідності – надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свій європейський вибір, гідність, своє прагнення до свободи. Щорічно, з 2014 року, 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи.