Головна » У Новодністровській поліклініці поповнення штату вузькопрофільних спеціалістів: почав вести прийом іще один акушер-гінеколог із 30-річним стажем

У Новодністровській поліклініці поповнення штату вузькопрофільних спеціалістів: почав вести прийом іще один акушер-гінеколог із 30-річним стажем

9 лютого 2023 в 15:13 Переглядів: 344

КНП "Новодністровська поліклініка" підписала із Національною службою здоров'я новий пакет за Програмою медичних гарантій, а саме "Ведення вагітності в амбулаторних умовах". Тож із 5 лютого в закладі працюють вже два гінекологи. Поповнила колектив нашої медустанови Галина Нагорна, яка до цього пропрацювала понад 30 років у різних відділеннях пологового будинку на Харківщині та декілька років у приватній клініці.
Галина Гелієвна має великий досвід в проведенні косультацій, оперативних втручань та в ультразвуковій діагностиці.
Переїхала медикиня до Новодністровська зі східної України у березні 2022 року, рятуючись від війни. Загалом пані Галині у місті дуже подобається, також привітно її зустріла і адміністрація поліклініки.
️Нагадуємо жінкам громади, що планові огляди гінеколога - це єдина можливість запобігти розвитку серйозних захворювань репродуктивної системи та зберегти здоров'я на довгі роки.
Адже не всі хвороби одразу проявляються характерними симптомами – болем, дискомфортом, порушенням циклу тощо. На ранній стадії більшість жіночих недуг не дають про себе знати. Саме тому потрібні регулярні профілактичні огляди – щоб вчасно виявити порушення. Оптимальна частота планових візитів – раз на рік.
Лікар-гінеколог Галина Нагорна здійснює прийом спільно із акушеркою Мариною Чабан по будням з 9.00 до 12.00 (поліклініка, 2 поверх)