Головна » «Новодністровська поліклініка» має угоду з НСЗУ на цілий рік

«Новодністровська поліклініка» має угоду з НСЗУ на цілий рік

30 січня 2023 в 19:46 Переглядів: 1259

КНП «Новодністровська поліклініка» вже має законтрактовану з Національною службою здоров’я України угоду на 2023 рік. Про це повідомила на черговій апаратній нараді 30 січня директор підприємства Ольга Добенко.
Наразі контракт укладено тільки на один пакет послуг («профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах»), за яким НСЗУ має сплатити впродовж 2023 року 5 580 тис. грн. Приблизно на такому ж рівні КНП «Новодністровська поліклініка» була профінансована державою в минулому 2022 році. З місцевого бюджету на утримання закладу було використано 8 057 тис. грн.
Водночас адміністрацією закоадк продовжується робота з організації процесу надання таких послуг як «ведення вагітності в амбулаторних умовах» і «стоматологічна допомога» та укладення з НСЗУ відповідних угод. Це має збільшити суму фінансування установи з державного бюджету.
Як повідомляє Ольга Михайлівна, найчастіше проблеми наразі виникають через брак кадрів. На сьогодні КНП «Новодністровська поліклініка», наприклад, гостро потребує хірурга і травматолога. Комунальним закладам важко конкурувати з приватними клініками в частині розмірів заробітної плати. Тому варто залучати додаткові стимули для залучення спеціалістів. У цьому ракурсі на нараді обговорили можливість облаштування житла для молодих медиків, які погодяться працювати в Новодністровську.