Головна » У Новодністровську планують висадити алеї кленів, сакур, катальп і трояндових кущів

У Новодністровську планують висадити алеї кленів, сакур, катальп і трояндових кущів

30 січня 2023 в 19:33 Переглядів: 579

Хаотично насаджені плодові дерева упереміжку із дикорослими, широколисті і хвойні, чимало з яких мають вади стовбурів і пошкодження, – такого не має бути в середмісті сучасного населеного пункту. Тому міська влада взяла курс на омолодження та окультурення зелених насаджень і активно впроваджує це у життя.
Видалення старих дерев проводиться відповідно до затверджених виконавчим комітетом міської ради актів. Рішення стосовно тих чи інших дерев або групи дерев приймалися упродовж кількох попередніх років, але не завжди виконувались через брак коштів на ці роботи. Всього назбиралось актів щодо майже 450-ти одиниць зелених насаджень.
Наразі виникла можливість скористатися послугами підприємства, яке готове безкоштовно здійснити роботи, лише забираючи в рахунок оплати спиляну деревину. Новодністровською міською радою належно оформлені договірні відносини, відповідно до яких на території міста проводяться вказані роботи.
Наступним етапом буде видалення кореневищ та вирівнювання зелених зон. Паралельно проводитимуться роботи з ремонтів міжбудинкових доріг і тротуарів. І вже обговорюється питання щодо озеленення. Висаджувати планується підрослі саджанці, які з більшою ймовірністю приживуться та не будуть знищені вандалами. Мова йде про алеї декоративних кленів, сакур, катальп, трояндових кущів.

Джерело - прес-служба міської ради