Головна » Два дні — три гри у фінальній стадії

Два дні — три гри у фінальній стадії

21 березня 2023 в 11:26 Переглядів: 1158

Ось і скінчився Чемпіонат Дністровського району з футзалу серед юнаків та дорослих.
Як повідомив тренер Василь Шевчук, не все заплановане вдалося здійснити: травми, хвороби втрутились у самий відповідальний момент та ще й удача розвернулась в іншу сторону. Тому, на жаль, дві прикрі поразки у півфіналах у вікових групах 2009–11 та 2012–14 і як результат — ІІІ місце.
Прикро, але без поразок не буде перемог! Ще більше мотивації з'явилося на майбутнє!
Велика подяка діткам за самовіддачу!
Але не все так погано! І слова "Тірас - чемпіон!" все ж таки виявились не просто словами!
Доросла команда міста вкотре довела, що тримає міць: І місце у Чемпіонаті Дністровського району з футзалу серед дорослих! Це гідний приклад для молодшого покоління!
ІІІ місце — Тірас 1 (2009– 11 р.н.). Кращий гравець (захисник) — Козарук Павло.
ІІІ місце Тірас 1 (2012–14 р.н.).
Кращий гравець (нападник) —Ткачук Єгор.
І місце Тірас Новодністровськ (дорослі). Кращий гравець турніру Боднарчук Олег.
Василь Шевчук також відзначив гравця, який грав за дорослу команду і без якого нічого не відбулося б (за регламентом змагань завжди на паркеті повинен знаходитись один школяр) — це Сивак Андрій.
— Від імені дорослої команди дякуємо тобі, ти молодець, ти не підвів і ти, як ніхто інший, — приклад для підростаючого покоління, і мені як тренеру приємно бачити те, як ти перетворюєшся на справжнього футболіста! Вірю, що в тебе — все попереду! — емоційно зазначив Василь Шевчук і щиро завершив: — Від усього колективу (тренерів, дітей, батьків, дорослих футболістів) ФК ТІРАС — подяка кожному військовому ЗСУ, які боронять нашу країну! Завдяки вам наші діти та ми маємо змогу займатись улюбленим видом спорту та брати участь у змаганнях!
Віримо у вас, молимось за вас і чекаємо кожного дома живим та з Перемогою! Слава Україні! Слава її героям!