Головна » Ми багато на що здатні, коли об’єднані

Ми багато на що здатні, коли об’єднані

21 березня 2023 в 10:45 Переглядів: 459

Про це переконливо сказала на весь Інтернет-простір на своїй сторінці у фейсбук Заслужена артистка України, крипалька Оксана Стебельська, розповівши про «неймовірно емоційний наш концерт "Так звучить Україна", який об’єднав впливові українські та німецькі інституції Баварії» 15 березня в МЮНХЕНІ.
Із неабиякою гордістю сприйняла новодністровська громада, музична школа слова вдячності пані Оксани на адресу учасника колективу «Українські Барви», нашого талановитого і вже такого знаного земляка, музиканта-віртуоза Дмитра Мотузка: «В концерті ми продемонстрували весь спектр української вокальної та інструметальної музики - від класики і фольклору до джазових імпровізацій на українські теми! Пишаюсь нашими музикантами Тимур Полянский, Dima Motuzok, Роман Кука — ви найкращі!
Наш голос має бути сильним у вісх сферах по всьому світу, ми маємо бути впізнаваними, бо нас багато і тоді нас не здолати!»
Безмежно радіємо творчим барвам нашого Дмитра Мотузка, а надто, коли його талант додає інформаційної та мистецької потужності у світі і тримає культурний фронт задля УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ!