Головна » З нагоди Дня Незалежності України у Новодністровській громаді відбулася низка спортивних заходів (+ФОТО)

З нагоди Дня Незалежності України у Новодністровській громаді відбулася низка спортивних заходів (+ФОТО)

26 серпня 2020 в 18:30 Переглядів: 517

З нагоди Дня Незалежності України у Новодністровській громаді відбулася низка спортивних заходів: змагання з риболовлі, турнір із настільного тенісу та шахів, а також велозаїзд до Гострої скали.

Настільний теніс

24 серпня у Новодністровську відбулися змагання з настільного тенісу з нагоди Дня Незалежності України. Цей турнір став першим спортивним заходом за тривалий період карантину, який вдалося організувати у місті. Звісно, що карантинні обмеження наклали відбиток як на процес тренування наших спортсменів, так і суттєво обмежили коло виїзних змагань.

Саме тому, враховуючи усі застереження, було вирішено проводити турнір у вузькому колі новодністровських тенісистів, без запрошених гостей. Усі спортсмени дотримувалися вимог – дезінфекція рук, вимірювання температури, захисні маски та дистанція.

Захід відбувся у щойно відремонтованій ігровій залі спорткомплексу НДЮСШ. І хоч усі спортсмени вже багато років тренуються разом, але змагання завжди відрізняються зростанням пристрастей та жагою до перемоги. Зрештою визначилася перша трійка призерів:

І місце – Сергій Загуменний,

ІІ місце – Григорій Бицюк,

ІІІ місце – Євген Рапацький.

Переможці отримали медалі та грамоти від організаторів, а володар першого місця – ще й кубок.

Дякуємо учасникам і сподіваємось, що вже у вересні буде змога провести традиційний Міжнародний турнір з настільного тенісу.

Шаховий турнір

Традиційно з нагоди Дня Незалежності України у Новодністровську відбувся турнір із шахів серед дорослих. У приміщенні спортшколи КУ «НДЮСШ» цього дня зібралося понад 10 шахістів.

З початку березня тренування шахового клубу, який розташовувався у приміщенні Територіального центру, не відбувалися через карантинні обмеження. Тому усі учасники змагань отримали подвійну радість і від напруженої шахової боротьби і дружнього спілкування у колі однодумців.

Цей турнір видався надзвичайно цікавим, адже до останнього моменту було не зрозуміло, хто ж саме здобуде призові місця. Одразу чотири спортсмени отримали рівну кількість балів, серед яких потім і розподілялись місця.

Хочеться ще відзначити, що у змаганнях взяли також участь два спортсмени дуже поважного віку! Василь Іванович Кобильчук вже перегорнув дев’ятий десяток! А Євген Тимофійович Аніщенко у свої 77 років, відігравши повноцінний турнір із настільного тенісу, спромігся здобути ІІІ місце у шахових змаганнях! І от саме такі люди мають бути прикладом дисципліни та сили духу для наступних поколінь!

За підсумком усіх зіграних партій місця розподілилися так:

І місце – Віктор Березовський,

ІІ місце – Андрій Боднарюк,

ІІІ місце – Євген Аніщенко.

Усі призери отримали медалі та грамоти від НМЦ ФЗН «Спорт для всіх», а кубок дістався головному переможцю.

Велозаїзд до Гострої скали

24 серпня активні новодністровці різного віку зібралися для того, аби разом здійснити святковий велопроїзд до Гострої скали з нагоди Дня Незалежності України.

Попри побоювання через дощовий прогноз погоди діти та дорослі о 16-й годині разом вирушили від «Тризуба» у велоподорож до наймальовничішого куточку нашого краю. Учасники взяли з собою державні прапори та згодом зробили фотосесію поруч із флагштоком на краєчку Гострої кручі.

Після невеличкого пікніка задоволена святкова когорта веломандрівників вирушила у зворотній шлях. Дорогою до Новодністровська домовилися більше не робити настільки тривалі перерви та поновити щотижневі вилазки з велосипедами околицями нашого краю. Сподіваємось, що епідеміологічна ситуація не стане цьому на заваді.

Тож усі, хто бажає приєднатися до велоклубу, слідкуйте за оголошеннями, шукайте інформацію у соцмережі «Фейсбук» та долучайтеся до групи спільноти у Вайбері.