Головна » Новодністровці представили Чернівецьку область на чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон»

Новодністровці представили Чернівецьку область на чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон»

27 серпня 2020 в 19:53 Переглядів: 269

З 21 по 23 серпня у Києві відбувся чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів, юнаків, молоді та дорослих. Участь у змаганнях взяли понад 700 спортсменів з 17 команд та 11 областей України. Чернівецьку область представляла збірна команда міста Новодністровськ, у якому ось вже понад три роки функціонує обласна федерація з веслування на човнах «Дракон».
Змагання відбувалися на човнах класу «Д-22» (20 веслярів) та «Д-12» (10 веслярів) на дистанціях 200 м, 500 м та 2000 м.
Команда нашого міста змагалася у 12-місних човнах на всіх трьох дистанціях. Буковинські спортсмени продемонстрували досить потужну технічну підготовку та жагу до перемоги, хоч медалей з собою цього разу привезти не вдалося.
Так особливістю новодністровської команді є те, що у ній майже немає професійних спортсменів, які переважно складають левову частку усіх учасників та команд чемпіонату України, та й кількість майстрів спорту на цьогорічних змаганнях була показовою. Проте нашій команді вдалося за три місяці напружених тренувань пройти шлях від аматорів-початківців до команди, яка змагалась на рівні з іншими. Та змагання на те і змагання, що доля призових місць вирішується долями секунд.
Новодністровці відзначили доброзичливу та позитивну атмосферу, яка панувала на чемпіонаті. Було приємно чути слова підтримки, як від організаторів, так і від інших команд.
Президент Української федерації веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун зазначив, що рівень підготовки спортсменів Чернівецької області помітно виріс, порівняно з 2017 роком, коли новодністровці заявились на чемпіонат уперше.
Треба також зазначити, що участь збірної міста у командних видах спорту – це завжди велике фінансове навантаження, особливо, коли змагання тривають декілька днів. Тож команда висловлює подяку усім, хто долучився до фінансування: відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради, який взяв на себе витрати на перевезення та добові на всіх членів делегації, а також за фінансову допомогу первинним профспілковим організаціям філій «Дністровська ГЕС» і «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» та Чернівецькій обласній профспілці працівників енергетики та ЕП. Окрема подяка – Олександру Крутію (співзасновнику «SmartSolutions» law group та голові обласної федерації веслування на човнах «Дракон»), який є постійним меценатом команди та, головне, – започаткував цей вид спорту не тільки в нашому місті, а й в області.
Колектив новодністровського «Дракона» дякує усім, хто допомагав та підтримував протягом усіх днів чемпіонату, та нагадує, що у команді завжди є місце активним людям, які прагнуть вести спортивний спосіб життя та полюбляють веслування!