Головна » Новодністровський «Тірас» став володарем «Кубку Дністра»

Новодністровський «Тірас» став володарем «Кубку Дністра»

12 серпня 2020 в 16:00 Переглядів: 442

9 серпня на стадіоні Новодністровської гімназії відбувся турнір із футболу серед юнаків 2009–2010 р.н. «КУБОК ДНІСТРА». Ці змагання визначні зокрема тим, що стали першими за пів року, адже через карантинні обмеження усі масові заходи були заборонені.
 
Цього дня команда Новодністровськоі ДЮСШ «Тірас» приймала у себе в гостях команди з Могилів-Подільського та села Грубна. Організатором змагань виступив відділ молоді та спорту Новодністровської міської ради та тренер-викладач КУ «НДЮСШ» Василь Шевчук.
 
Загалом відбулося три гри, кожна тривалістю по 40 хвилин. Варто зазначити, що погода була надзвичайно спекотною, що додавало юним спортсменам додаткових труднощів. Та, незважаючи ні на що, усі колективи демонстрували жагу до перемоги, тож до останнього точилася запекла боротьба. У фінальному матчі за перше місце гра між Новодністровськом та Могилів-Подільським закінчилася з нічийним рахунком 4:4, а, отже, доля матчу визначалася серією пенальті з 5 ударів. З перевагою в один гол володарем кубку став «Тірас»!
 
Місця у турнірі розподілилися так:
І місце – «Тірас», м. Новодністровськ,
ІІ – м. Могилів-Подільський,
ІІІ місце – с. Грубна.
 
Також організатори змагань відзначили кращих спортсменів турніру грамотами та спортивними призами. Були нагороджені кращі гравці команд: Нікіта Степанов (с. Грубна), Давід Сиротюк (ФК «Тірас») та Володимир Козлов (м. Могилів-Подільський). Звання «Кращий воротар» здобув Михайло Силка (м. Могилів-Подільський).
 
Окремо хочеться відзначити команду підтримки футболістів, яка складалася переважно з батьків, що активно вболівали та гучно підтримували юних спортсменів. І хоч саме «Тірас» здобув перемогу над гостями, але головною метою турніру було, в першу чергу, здобуття досвіду гри у футбол, розвиток взаємодії гравців та розуміння гри в команді. Усі спортсмени отримали задоволення від зустрічі, досвід та практику.
 
Вітаємо юних спортсменів та їхнього тренера Василя Борисовича з перемогою!
 
 
Репортаж Ірини Шундрій