Головна » Чергові перемоги Новодністровських веслувальників: новий майстер спорту та член збірної України

12 серпня 2020 в 11:09 Переглядів: 730

Попри карантинні обмеження, які ускладнювали підготовку спортсменів, друга половина літа виявилася щедрою на нагороди спорсменів-веслувальників.
За підсумком трьох чемпіонатів у скарбничку нашого міста надійшло ще 8 медалей, Михайло Хаян виконав норматив Майстра спорту України, а Вадим Бойчук увійшов до складу збірної України.

У середині липня у Вінниці відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області серед юніорів та молоді з веслування на байдарках та каное. Вінницька область відбирала спортсменів до команди на чемпіонат України, який відбудеться на початку серпня.

Новодністровськ на змаганнях представляли два спортсмени, вихованці КУ «Новодністровська ДЮСШ»: кандидат у майстри спорту (юніор) Михайло Хаян та представник молоді, майстер спорту Микола Мельник. Підготував їх тренер з веслування на байдарках і каное - Осипенко С.К. На чемпіонаті веслувальники продемонстрували гарні результати:

• Михайло Хаян (юніори) – здобув ІІІ місце на дистанції 200 м, та ІІ місце на дистанції 500 м у байдарці-двійці з представником із Вінниці.
  • Микола Мельник (молодь) на дистанції 200 та 500 м завоював ІІ місце, а на дистанції 1000 м став володарем І місця.

З 29 липня по 2 серпня у місті Дніпро  відбувався особистий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное пам’яті заслуженого тренера України Вячеслава Сорокіна. Ці змагання - перший старт року та головний національний відбір на міжнародні змагання. Місто енергетиків на чемпіонаті представляв Новодністровський веслувальник, майстер спорту -  Вадим Бойчук.

На дистанції 500 м у складі збірної команди на байдарці-четвірці він виборов  ІІІ місце. Це дало змогу Вадиму отримати місце у складі команди веслувальників збірної України. На жаль, через карантинні обмеження усі міжнародні змагання цього року скасовано, тож наразі спортсмен продовжуватиме тренування на місці.

А вже з 4 по 7 серпня у тому ж Дніпрі відбувся Чемпіонат України з веслування серед молоді та юніорів, у яких участь взяло понад 420 спортсменів з усієї країни. Були на змаганнях і представники нашого міста.

У байдарці-двійці на дистанції 200 м у фінальному заїзді збірний екіпаж у складі якого був Новодністровський веслувальник, КМС Михайло Хаян (тренер Новодністровської ДЮСШ Осипенко С.К.) здобув ІІ місце. А вже у категорії байдарка-четвірка Михайло здобув ІІІ місце, та виконав норматив Майстра спорту України.