Головна » Садочки Новодністровська невдовзі розпочнуть свою роботу (фото)

Садочки Новодністровська невдовзі розпочнуть свою роботу (фото)

6 серпня 2020 в 15:25 Переглядів: 912

У четвер, 6 серпня, у дошкільних дитячих закладах нашого міста відбулась перевірка на готовність до початку повноцінної роботи після вимушеного карантину черех пандемію СОVID-19.
Нагадаємо, що 5 місяців (з 6 березня 2020 року) навчальні заклади міста були зачинені. У зв'язку із пом’якшенням карантинних обмежень та численними зверненнями батьків з 10 серпня юні мешканці нашої громади зможуть, нарешті, відвідати свої садочки, за якими так сумували.
Загалом наповненість груп буде складати 10-12 дітей, що становитиме менше 50% від загальної чисельності дітей.
Проте слід зазначити, що наразі робота закладів буде дещо відрізнятися від звичного усім. До організації роботи дошкільних закладів тепер буде застосовано чимало обмежень, які стосуються не лише персоналу та малечі, а й їхніх батьків.
Відтепер сторонні не зможуть заходити всередину будівлі дитсадка, а при вході на територію закладів буде облаштовано пропускні пункти з температурним скрінінгом та дезінфікуючими засобами. Вимірювання температури перед початком робочого дня здійснюватимуть всі співробітники закладу. Дітям скрінінг проводитимуть кожні 4 години.
З груп у яких протягом дня перебуває малеча забрали усі текстильні речі – килими, штори, м’які іграшки. Усі поверхні дезінфікуватимуть кожні 2 години, а в кінці дня – генеральне прибирання.
Більшість часу діти будуть знаходитися на ігрових майданчиках та у павільйонах, які перед цим було ретельно продезінфіковано. Також до навчальної програми дошкільнят увійде інформація про методи запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби.
Зазначимо, що наразі невтішна ситуація склалася на території Сокирянської ОТГ, у дошкільних закладах якої відтермінували відкриття. Таке рішення було прийняте через високий рівень захворюваності, зокрема, є хворі діти.
Репортаж Ірини Шундрій