Головна » З піснею в серці — на крилах творчості Олени Богуцької

З піснею в серці — на крилах творчості Олени Богуцької

29 березня 2023 в 14:14 Переглядів: 1143

24 березня у творчому колі шанувальників відбулася презентація особливого ювілейного видання новодністровської авторки десяти збірок Олени Богуцької Olena Bogutska , яку авторка присвятила 50-річчю міста Новодністровськ і 30 річчю «Співочих бабусь».
«З піснею в серці» — це не просто вірші, а збірник пісень, які у різні роки натхненно творила Олена Кирилівна. Творчий вечір відбувся у затишній атмосфері Центру надання соціальних послуг. Авторське виконання пісень, особливо про Новодністровськ, що давно став рідним, було щедро зігріте душевними виступами найближчих посестер — молодих духом заповзятих «Співочих бабусь» під керівництвом Валентини Федишиної.
Із пошануванням та вдячністю за невтомний труд душі до Олени Кирилівни звернулася міський голова Наталя Цимбалюк, яка побажала творчій ювілярці нев’янучого натхнення та нових видань, що зігріватимуть не одне покоління читачів.
Приємними і пам’ятними для авторки були вітання та присвяти від новодністровських майстринь слова Галини Мельник та Інни Гончар, а також бібліотечної родини м. Сокиряни.
Щиро вітаємо Олену Кирилівну Богуцьку із ювілейним — пісенним — творчим дитям і зичимо щедрих обіймів натхнення та втілення усіх задумів у мирі на рідній землі!