Головна » Учні Новодністровського ЗЗСО ІІ-ІІІ ст. наярмаркували понад 50 тис. грн на підтримку Збройних сил України!

Учні Новодністровського ЗЗСО ІІ-ІІІ ст. наярмаркували понад 50 тис. грн на підтримку Збройних сил України!

29 березня 2023 в 18:36 Переглядів: 1257

Строкато, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно пройшов минулої п’ятниці благодійний ярмарок на подвір’ї Новодністровського ЗЗСО ІІ-ІІІ ст.
Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовлену вдома, акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, аби відразу можна було розставити усі з любов’ю продумані і придумані страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам, гостям.

Яких тільки смаколиків не було: тістечка, торти, желе, чізкейки, пляцки, горішки, салати, пиріжки, деруни.... А родзинкою на ярмарку став справжній український борщ з пампушками, який є частиною ДНК української нації від учнів 11-Б класу та шкварки (на замовлення) від учнів 7-Б класу!

Покупцями на ярмарку були учні, вчителі, батьки, бабусі, працівники закладу, випускники минулих років, працівники філії центру зайнятості та Центру надання адміністративних послуг, працівники ДКПУ «Тепловодоканал» та мешканці міста.

Учні завітали до Новодністровської міської поліклініки зі смаколиками і продавали їх не тільки медпрацівникам, а й пацієнтам. Подяка керівнику КНП Ользі Довбенко за надану можливість та теплий прийом.
А особливо щедра грошова винагорода за смаколики чекала на учнів від міського голови Наталі Цимбалюк та колективу міської ради. Учні мали змогу ще й поспілкуватися з Наталею Олександрівною.

Наші діти, долучаючись до всіх благодійних заходів, горять бажанням робити свій внесок до наближення такої бажаної Перемоги!
Спільними зусиллями школярі наярмаркували 50 304 грн!
Адміністрація закладу освіти висловлює щиру подяку усім, хто випікав, готував, продавав, купував та просто робив благодійні внески!

Разом до Перемоги

За матеріалами Наталії Квятковської, в.о. директора Новодністровського ЗЗСО ІІ-ІІІ ст.