Головна » Громада попрощалася із солдатом Сергієм Цурканом

Громада попрощалася із солдатом Сергієм Цурканом

21 березня 2023 в 10:07 Переглядів: 420

«Сьогодні ми з вами знову українською родиною зібралися на цій площі, щоб попрощатися з нашим земляком, новодністровцем, справжнім патріотом і героєм Сергієм Цурканом. – звернулася до громади міський голова Наталя Цимбалюк сьогодні на цремонії прощання із солдатом Сергієм Цурканом, який загинув на Харківщині 13 березня. –
25 лютого 2022 року він зі своїм батьком повернувся з-за кордону, тому що вони вирішили піти на захист Батьківщини. Батько став до лав Національної гвардії, Сергій — до нашої Тероборони Дністровського району.
«Ми не могли залишатися осторонь, — розповідав батько Сергія, — ми вирішили захищати нашу землю, щоб наші онуки і всі наступні покоління могли жити у мирній країні!»
Ви чуєте? Батько і син, свідомо у перші години повномасштабного вторгнення прийняли рішення йти на захист нашої землі, кожного з нас!
Цей рік разом зі своїми побратимами батько і син Цуркани тримали кожен свій стрій, з мужністю, патріотизмом і любов’ю до своєї Батьківщини.
Ми у вічному боргу перед кожним із них. Дуже боляче… Цей рік став роком надзвичайно великих втрат, це занадто висока ціна…
У червні Сергію Цуркану мало виповнитися 32, його життя лише мало набирати обертів, у нього лише мали народитися діти, він мав бачити, як старіють його батьки, він мав разом із нами зустріти і відсвяткувати нашу Перемогу…
У ці важкі дні ми слухаємо і читаємо у соцмережах, як про Сергія розповідають його рідні і друзі: якою доброю і людяною він був людиною.
Як боляче, що ми втрачаємо найцінніше на цій війні!
Від себе особисто і від усієї нашої громади щиро співчуваю батькам, сестрі, рідним і близьким, побратимам — ми розділяємо з вами ваш біль, тому що це — спільний наш біль!
Кожний захисник був і залишається нам рідним! Ми маємо наше сьогодні завдяки таким, як наш Сергій!
Нехай пам’ять про нього завжди буде вічною і світлою!» – зазначила Наталя Цимбалюк.
Провели в останню путь солдата великою громадою, мало хто міг стримати сльози від болю цієї непоправної втрати. Останній прихисток Сергій Олександрович знайшов на Новодністровському кладовищі.
Вічна Слава полеглому Захиснику! Легких хмарин, воїне!