Головна » Призери з кантрі-кросу (+фото)

Призери з кантрі-кросу (+фото)

4 листопада 2020 в 12:30 Переглядів: 676

Минулими вихідними на Буковині відбулися змагання з кантрі-кросу.
У трійку кращих потрапили й наші спортсмени! Юрій Петрик та Сергій Петрик на Кубку міста Чернівці з кантрі-кросу серед квадроциклів посіли відповідно ІІ та ІІІ місце, поступаючись лише кількома очками представнику з м. Ужгород.
Чемпіонат та Кубок України тривали у два етапи: 31 жовтня в с. Михальча та 1 листопада у смт Глибока серед різних вікових категорій.
Загалом у змаганнях упродовж двох днів взяли участь 54 учасника з різних міст України (Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Ужгород, Коломия, Косів, Чернівці та інші).
Кантрі-крос – відносно молода дисципліна, яка стрімко набирає популярності у любителів активного і спортивного відпочинку на колесах. Якщо ралі-рейди – занадто довго, а трофі-рейди – занадто повільно, то кантрі-крос може стати ідеальним рішенням. До слова, за відношенням задоволення на кожен витрачений час кантрі-крос уже давно випередив більшість інших спортивних дисциплін. Гонки проводяться на відносно коротких кільцевих позашляхових трасах, прокладених у досить важко прохідних місцях. Невеликі відрізки повного бездоріжжя перемежовуються з ґрунтовими путівцями, лісовими просіками, піщаними пляжами, узгір'ями тощо. У якості транспортного засобу можуть виступати квадроцикли ATV або споріднені з ними баггі UTV. У будь-якому випадку море задоволення і адреналіну гарантовано!
Тож вітаємо наших переможців! Пишаємося ними та бажаємо їм подальших перемог і нових звершень!
Ганна Піжевська