Головна » Дорогі діти! Шановні батьки!

Дорогі діти! Шановні батьки!

1 червня 2020 в 10:50 Переглядів: 445

Щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими, адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.
Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних городян, українців, які неодмінно стануть гордістю нашого міста і держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
Діти, ви в нас – найкращі, найчарівніші, найбільш креативні і талановиті! Знайте, що для дорослих немає більшого щастя, ніж відчувати любов, що променить від маленьких сердець, маленьких душ. І, дивлячись у ваші очі, хочемо побажати, насамперед, міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, здійснення найзаповітніших мрій та сяючих посмішок!
З повагою – секретар Новодністроської міської ради Наталя Цимбалюк