Головна » На підтримку Новодністровської ОТГ у селах пройшли акції (фото+відео)

На підтримку Новодністровської ОТГ у селах пройшли акції (фото+відео)

3 червня 2020 в 12:59 Переглядів: 1284

У селах Новодністровської ОТГ, які згідно із поданим Чернівецькою ОДА планом формування громад відійшли до Сокирняської ОТГ, пройшли акції. 

Ожеве хоче отримувати послуги за 5 км у Новодністровську, а не за 30 у Сокирянах! У с. Ожеві відбулося народне віче у підтримку Новоднітсровьскої ОТГ.

У відповідь на сьогоднішню так звану акцію подяки (перекриття дороги) Чернівецькій ОДА, Мінрегіону та Кабміну за план формування громади, згідно із яким діючий Старостинський округ Новодністровської ОТГ відходить до Сокирянської об'єднаної громади, мешканці села Ломачинці не менш масово зібралися на в'їзді у село.

Люди говорили, що Новодністровськ виріс на їхніх землях, що село і місто – це одне ціле через родинні зв'язки. Також зауважували, що навіть прихильники за обєднання із Сокирянами їдуть до міста енергетиків отримувати медичні та інші послуги і на ринок.

Люди сподіваються, що їхнє майбутнє буде у єдиній Новоднітсровьскій ОТГ. Вони скандували "Ломачинці – це Новодністровська ОТГ!", "Новоднітсровській громаді бути!".

У с. Василівка відбулася невелика мирна акція в підтримку Новодністровської ОТГ. Люди не можуть залишатися осторонь, адже вирішується їхня доля та майбутнє їхніх дітей. Василівчани розповіли, як відбувався процес об’єднання в Новодністовську ОТГ та яким чином голосували їхні односельці за громаду-район. Також люди розповіли, чому їм зручніше об’єднатися із Новодністровськом.