Головна » Чергові перемоги новодністровських веслувальників

Чергові перемоги новодністровських веслувальників

12 жовтня 2020 в 17:42 Переглядів: 6969

Третього жовтня у Вінниці відбувся традиційний турнір «Осінній приз» з веслування на байдарках та каное, присвячений пам’яті заслуженого тренера О. Іванова.
У змаганнях брали участь більше 150 спортсменів з Вінницької, Хмельницької та Чернівецької областей. Наша команда складалася з 21 спортсмена. Ми брали участь у трьох вікових категоріях. Змагання проводились на дистанціях 200м та 2км.
У наймолодшій віковій групі (2009-2010 р.н.) наш спортсмен Назар Недоля зайняв І місце на дистанції 200 м. Приємно, що наймолодший спортсмен змагань – наш Микола Черватюк – був четвертим.
У віковій групі 2007-2008 р.н. не було рівних Володимиру Нараєвському, дворазовому призеру Чемпіонату України. Він виграв дві дистанції, не залишивши шансів на перемогу іншим спортсменам. У цій же віковій категорії у фіналі IV місце зайняв Ярослав Магденко, V – Ростислав Амброзяк, VІ – Дмитро Петращук. Із 40 спортсменів, які взяли участь у цьому етапі змагань, наші спортсмени показали дуже приємні результати. Вважаю, що наша команда знаходиться вже на республіканському рівні.
У першій віковій групі (2005-2006 р.н.) IV місце на обох дистанціях посів Ярослав Каляска.
Фінансування та транспорт надала Новодністровська міська рада на замовлення відділу «Фізичної культури та спорту».
Тренер та представник спортивної команди з Новодністровська: Сергій Костянтинович Осипенко, Олена Іванівна Осипенко.