Головна » Цікава «Подорож у Музляндію» (+фото)

Цікава «Подорож у Музляндію» (+фото)

19 жовтня 2020 в 11:02 Переглядів: 7128

9 жовтня в тісному творчому колі приймала в свою дружню родину музична школа юних першокласників. Такі маленькі дівчатка і хлопчаки, такі неповторні, цікаві, з жагою до знань та бажанням вчитися! Як палали їх оченята, як щиро розсипалися посмішки… І нехай в такий непростий час пройшла ця зустріч в концертній залі, та зі щемливим трепетом будуть згадувати дітки та їхні батьки перше свято в музичній школі. Відбувався захід, як і годиться, з дотриманням санітарних норм і вимог: чітка дистанція в глядацькій залі та на сцені, масковий режим,…
Організатори свята – Зубаль М.М. та Дроган А.І., звукооператор – Крайчак О.П. Дітки розпочали свою подорож з конкурсів та завдань, які провели гості свята: Поліцейський Голопупенко (Сокол Софія), Лікар Пілюлькін (Мархоцький Олексій), Пані Лінь (Івасюк Уляна) та Мило (Мархоцький Арсеній). З музичними номерами виступили: Костецька Софія (2кл.) викл. Крайчак О.П., концертмейстер Волошина В.А., Басараб Анна (5кл.) викл. Заболотний В.М., концертмейстер Дроган А.І., Дубиніна Дар’я та Мотін Андрій (викл. Дроган А.І.), ансамбль «Чарівні скрипоньки» (викл. Димитрюк Л.К., концертмейстер Портьє Н.Є.). По-дитячому щиро, хвацько та завзято співали пісень першокласники, читали вірші про музику, обіцяли чемно та старанно навчатися! Традиційно дітям були вручені емблеми, сказані найпривітніші слова та побажання! Директор школи - Портьє Н.Є. привітала юних музикантів, а також вручила численні грамоти учням, які досягли відмінних результатів за підсумками минулого навчального року, а ще грамоти та сертифікати для здійснення покупки на суму 300 гривень… переможцям Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, а їх було цьогоріч немало!!
Тож, бажаємо нашим учням, щоб навчалися вони залюбки, були здоровими, розумними, і спалахували на мистецькому небосхилі новими яскравими зірочками!
Адміністрація МШ