Головна » Здобутки на Чемпіонаті України (+фото)

Здобутки на Чемпіонаті України (+фото)

9 вересня 2020 в 12:28 Переглядів: 223

На Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат, який відбувався з 17 по 21 серпня 2020 р. у м. Дніпро, в якому брали участь 532 спортсмена з усієї України, наші хлопці, вихованці тренерів-викладачів Осипенків Сергія та Олени, — в першій десятці найсильніших!
В останній день змагань на довгій дистанції 3000 м у байдарці-двійці старші юнаки Коляска Ярослав та Ілля Івашко здобули ІV-е місце, а Нараєвський Володимир у тяжкій боротьбі посів ІІІ-е місце на дистанції 2000 м і став бронзовим призером у Чемпіонаті України.
Зі слів тренерів варто відзначити старанність та жагу до перемогу молодших юнаків Амброзяка Ростислава, Гладія Олександра, Данилюка Владислава, Магденка Ярослава, які змагались в байдарці четвірці, Гончарука Даніїла та Грищука Атона - в байдарці двійці, Гриня Владислава – байдарка одиначка.