Головна » «ПОСМІХНИСЬ ЖИТТЮ»

«ПОСМІХНИСЬ ЖИТТЮ»

17 вересня 2020 в 14:50 Переглядів: 967

Працівниками Новодністровського відділення поліції Кельменецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області, інспектором ювенальної превенції лейтенантом поліції Юрієм Олеговичем Мельником та поліцейським сектору реагування патрульної поліції капралом поліції Інною Олександрівною Швець спільно із працівниками освіти проводилась акція «Посміхнись життю».

Під час акції учні Новодністровської ЗОШ І–ІІІ ступенів м. Новодністровськ розробили «Дерево життя», на якому розквітали квіти з цитатами, що для дітей є важливим у житті. Спілкуючись з учнями, ми дійшли висновку, що цінним для кожного з них є сім`я, друзі та активний відпочинок.

Особливістю підліткової психології полягає в тому, що всі невдачі виглядають катастрофічними, здається, що проблеми не піддаються вирішенню, ситуації виглядають безвихідними.

Працівники поліції розповіли, що немає нічого ціннішого за людське життя, бувають злети і падіння, та скільки б у житті не було невдач, розчарувань і тривог, важливо не соромитись про це розповідати рідним та близьким, не замикатись наодинці із проблемою, адже з кожної ситуації є вихід. Позбавити себе життя не є способом вирішення проблеми/ситуації, потрібно шукати шляхи вирішення наболілих питань.

Також актуальним питанням у сьогоденні є он-лайн ігри – ігри із смертю у дітей. Смертельні ігри мають багато назв, але їхній результат один – закінчити життя. Сучасних дітей та підлітків змушує цікавитись такими страшними розвагами те, що вони можуть відірватись від реального життя, вабить загадковість, містифікація, характер змови, діти в он-лайн грі почувають себе впевненими, важливими, але не розуміють, що вони грають не за своїми правилами, а за чужим сценарієм, їм здається, що публічна смерть зробить їх героями в очах оточуючих та змусить про них говорити.

Працівники поліції наголосили, в які ігри не варто грати та що межа між грою і реальною небезпекою загинути надто тонка, потрібно пам`ятати про свою неповторність на Землі та берегти життя!

Завершенням акції стала цитата з «Духовного заповіту матері Терези»: «Життя – це багатство, кохання, випробування, виклик, радість…!»