Головна » Упевненими ритмами до пуску гідроагрегату № 4 (фото)

Упевненими ритмами до пуску гідроагрегату № 4 (фото)

16 липня 2020 в 18:05 Переглядів: 360

На монтажному майданчику машинного залу Дністровської ГАЕС триває гаряче розклинювання ободу ротора, результатом якого стане фіксування ободу до шпиць остова, а відтак – коригування ободу ротора – доведення його до ідеально круглої форми. Нагрів обода здійснюється шляхом нагріву електронагрівачів з ретельним контролем різниці температури між ободом ротора та шпицями остова.

15 липня на селекторній нараді директор Дністровської ГАЕС Василь Субота наголосив: «Крок за кроком ми наближаємось до надважливого завдання, поставленого перед нами державою – пуску 4-го гідроагрегату. Тож робочі ритми мають бути упевненими, спільна професійна згуртованість міцною – задля успішного виконання чергового етапу запланованих робіт у рамках другої черги будівництва Дністровської ГАЕС у складі 4-го гідроагрегату».

А тим часом у шахті ГД № 4 змонтовано підгальмівні балки нижньої хрестовини. Вони слугуватимуть опорою для гальм гідроагрегату, а також основою перекриття для обслуговування підп’ятника та його маслоохолоджувачів.

Роботи виконуються спеціалістами ТОВ «Дніпро СГЕМ»

Довідково. Проєкт будівництва ІІ черги у складі 4-го гідроагрегату затверджено Розпорядженням КМУ № 164-р від 16.03.2017 р. Будівництво другої черги Дністровської гідроакумулюючої електростанції у складі 4-го гідроагрегату розпочалося 26 травня 2017 року. Верхнє та нижнє водосховища вже готові до запуску всіх 7-ми гідроагрегатів.