Головна » Першовересень 2020 у Новодністровську (+фото)

Першовересень 2020 у Новодністровську (+фото)

2 вересня 2020 в 20:48 Переглядів: 400

1 вересня 2020 року для усіх нас стало особливим, навіть, на жаль, помітно «закоронованим». Однак віднесений до помаранчевої зони районування Новодністровськ, таки потішив дітвору можливістю по-справжньому відчути себе учасниками освітнього процесу і нарешті завітали до ошатних класів на свої перші у цьому навчальному році уроки, хоч і без традиційної урочистої лінійки.
Приємно, що педагоги, учні та батьки, оволодівши попередньо усіма можливими та доступними засобами, оригінально та по-родинному щиро привітали один одного у соцмережах на широкий загал, а вже у навчальних закладах вимушені були дотримуватися усіх рекомендацій та обмежень, як от перерви для різних класів у різний час тощо.
Звичайно, ж хвилювалися усі: і діти, і батьки, й учителі, та неабияк – наймолодші – першокласники і найстарші – випускники. Традиція велелюдного урочистого свята упродовж десятиліть єднала покоління у пам’ятних лінійках, спільних з батьками перших уроках та гамірних фотосесіях. А тепер вимушено настав час масок, дезінфекторів і взагалі – навчання у незвичному форматі. Але все ж – навчання!
1 вересня 2020 року поріг філії Новодністровського опорного закладу загальної середньої освіти «Новодністровська гімназія» переступили 106 допитливих хлоп’яток і дівчаток – першокласників, яких було сформовано у 4 класи. До середньої ланки освіти – у 5 класи – перейшло 120 юних здобувачів освіти: 50 (два класи) у ЗЗСО ІІ–ІІІ ст. та 70 (три класи) в опорному закладі. А найстаршими у закладах нашого міста стали 115 випускників: 40 (два класи) – ЗЗСО ІІ–ІІІ ст, 30 (один клас) – опорний заклад та 45 (два класи) – Буковинського ліцею-інтернату. Новачками-ліцеїстами двох 8 класів стали 36 юнаків.
Ось такий він, наш новодністровський першовересень: щедрий на дитячу радість, особливий на карантинні обмеження, однак рясний на батьківську любов і підтримку, завдяки яким все обов’язково вдасться! Успіхів вам, діти, терпіння і натхнення, педагоги, віри і мудрості, батьки!
Інна ГОНЧАР

Фото Анастасії Жалюк та Сергія Дядика