Головна » Енергетичним сяєвом пісенного дійства

Енергетичним сяєвом пісенного дійства

2 січня 2020 в 10:43 Переглядів: 240

22 грудня Новодністровськ вітав енергетиків із професійним святом – у Будинку культури «Молодіжний» відбулось яскраве дійство «Шлем вітання від щирої душі», організоване міським відділом культури на чолі з Альоною Присакар.
Особливого настрою у хвилюючому передчутті новорічно-різдвяних радостей із перших миттєвостей додали глядачам колядки у виконанні чудового хору Новодністровської музичної школи під керівництвом Альони Крайчак.
Зі щирими поздоровленнями до професіоналів своєї справи звернулась секретар міської ради Наталія Цимбалюк, продовживши вшанування трудових звершень у церемонії нагородження. Поділившись здобутками і досягненнями своїх колективів, вітальні слова колегам адресували директор Дністровської ГАЕС Василь Субота та головний інженер Дністровської ГЕС Сергій Шпак, а також начальник юридичного відділу ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС» Надія Бойчук та в. о. голови Сокирянської районної державної адміністрації Андрій Маркевич. Із нагородами від Чернівецької обласної профспілки працівників енергетики та вітальним словом до колег звернулася і її голова Марія Омельчишена.


А пам’ятними музичними сувенірами, звичайно ж, для всіх стали вокальні і танцювальні виступи 146 учасників Гала-концерту – переможців 21 фестивалю «Пісенний струм»: пісні, танцювальні й акробатичні композиції кращих із кращих дарували енергетикам і вболівальникам та друзям гарний настрій. Ну а довгоочікуваним фіналом пісенного дійства стало омріяне нагородження, яке відбулося завдяки підтримці фестивалю Новодністровською міською радою та спонсором, директором ПрАТ «Гравітон» Віталієм Чорноусенком. Із особливою приємністю вручала дипломи та подарунки переможцям секретар міської ради Наталія Цимбалюк. Порадували талановитих учасників фестивалю і солодощі від профспілки Дністровських станцій.
«Хай живе надія!» — лунала зі сцени фінальна пісня у виконанні Альони Присакар та Марини Довбенко із донечками Дар’єю і Юлією, не просто об’єднавши велику родину переможців, а даруючи упевненість, що «Пісенному струму» — жити, звучати, струменіти, яскравіти, відкриваючи нам все нові й нові зірочки на мистецькому небосхилі Новодністровської ОТГ!
Рясними оплесками щоразу вітали глядачі чудові виступи талановитої дітвори, чиї цьогорічні досягнення звучали у святковому енергетичному сяйві.
Молодша вікова категорія
Номінація «Пісня»:
І місце – Єва Ботнар,
ІІ – Уляна Івасюк, Аріна Косташ,
ІІІ – Адель Ковальчук.
Номінація «Дуети, ансамблі»:
І місце – дует у складі Дарії Столяр та Павла Бєдного,
ІІ – дует у складі Дар’ї Присакар та Марії Притуляк.
Номінація «Танець»:
І місце – студія сучасного та народного танцю «INSIGT Dance Studio» м. Сокиряни,
ІІ – студія сучасного та народного танцю «INSIGT Dance Studio» м. Новодністровськ,
ІІІ – колектив Новодністровської дитячої юнацької спортивної школи «Танцмісія».
Середня вікова категорія
Номінація «Пісня»:
І місце – Олександра Цибулька,
ІІ – Катерина Барабаш,
ІІІ – Анна Пірогова, Олександр Паламарчук.
Старша вікова категорія
Номінація «Пісня»:
І місце – Анастасія Ісмоілова,
ІІ – Денис Андрущак,
ІІІ – Анастасія Кобзар, Володимир Чосик.
Номінація «Дуети, ансамблі»:
І місце – дует у складі Олександра Паламарчука та Юлії Марусик.
Номінація «Танець»:
І місце – студія сучасного та народного танцю «INSIGT Dance Studio» м. Новодністровськ,
ІІ – студія сучасного та народного танцю «INSIGT Dance Studio» м. Новодністровськ,
ІІІ – студія сучасного та народного танцю «INSIGT Dance Studio» м. Сокиряни.
Володарями титулу Гран-прі 21 конкурсу «Пісенний струм Новодністровської ОТГ» став колектив Новодністровської дитячої юнацької спортивної школи «Танцмісія».
Чудове свято, вдале втілення сценарного задуму, чудового оздобленого сердечними вітаннями енергетикам, щирість ведучих Альони Присакар, Марини Довбенко, Лесі Мотузок та Олі Худикивської, професіоналізм звукорежисера Віктора Паламарчука і всієї команди! Прикметно, що цьогоріч – у теплі, завдяки встановленому за сприяння міської ради опаленню. А головне – багатобарвна палітра наших обдарованих дітей та їхніх талановитих керівників і наставників! І тепер уже – спогади та мрії, плани і творчі проекти на нові висоти нового «Пісенного струму»!
Інна ГОНЧАР

БІЛЬШЕ ФОТО

БІЛЬШЕ ФОТО