Головна » 18 депутатів проголосували за припинення повноважень міського голови Анатолія Болдашева (фото+відео)

18 депутатів проголосували за припинення повноважень міського голови Анатолія Болдашева (фото+відео)

19 грудня 2019 в 18:34 Переглядів: 622

18 грудня відбулася позачергова сесія Новодністровської міської ради. Основним на порядку денному цієї сесії мало бути питання про прийняття міського бюджету на 2020 рік. Також заплановано було затвердити Програму будівництва, реконструкції та ремонту доріг Новодністровської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки (у новій редакції), Програму інформатизації діяльності Новодністровської міської ради та її виконавчих органів на 2020-2022рр. та внести зміни до бюджету 2019 року і до міської програми «Благоустрій Новодністровської ОТГ на 2019 рік».

Фактично, ключовим стало питання про висловлення недовіри міському голові Анатолію Болдашеву та припинення повноважень – за депутатським запитом Василя Кордонськаго. За останні півроку це питання голосувалося вже втретє. Два попередні рази сесія не могла прийняти відповідне рішення через брак голосів. 18 грудня необхідна кількість знайшлася – за припинення повноважень проголосували 18 депутатів із 21 присутніх на сесії.

Обов’язки міського голови покладено на секретаря міської ради Наталію Цимбалюк. Наразі готується звернення до ВРУ про призначення виборів. – повідомляється на сайті Новодністровської міської ради.

Відео1 

Відео2

Також на сесії 18 грудня було прийнято зміни до міського бюджету на 2019 рік. Питання затвердження бюджету на 2020 рік розглядатиметься у понеділок 23 грудня.


Раніше на веб-ресурсі міської ради повідомлялося про  спробу усунути міського голову з посади групою мешканців міста, які 12 грудня у день відкриття пам'ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС хотіли спочатку поспілкуватися із новопризначеним голової ОДА Сергієм Осадчуком (посадовець нібито мав приїхати на урочистості, про що зазначалося в оголошеннях поширених містом та у мережі "Фейсбук"). Потім, дізнавшись, що візиту голови ОДА там не очікується, почали вимагати зустрічі з міським головою.

Як зазначається в публікації, Анатолій Болдашев зранку 12 грудня від’їжджав у м.Сокиряни для спільного підписання звернення голів Новодністровської, Сокирянської та Вашковецької ОТГ до голови Асоціації міст України, Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України і Міністра розвитку громад та територій щодо недопущення змін у Перспективному плані формування територій громад Чернівецької області. Повернувшись в місто та зайшовши у свій кабінет через зал засідань, Анатолій Іванович зачинився для опрацювання документів, необхідних для підписання Переліку об’єктів соціальної сфери, яке мало відбутися у п’ятницю 13 грудня. Про те, що перебуває у своєму кабінеті, він не повідомляв нікому.

У зв’язку з тим, що зібрання мешканців було стихійним та некерованим, Анатолій Іванович вийшов до людей уже у присутності представників правоохоронних органів.

В залі засідань, де, власне, і розгорталися подальші події, присутні, крім іншого, змушували міського голову написати заяву про складання повноважень – йдеться на сайті міської ради.