Головна » Живим коридором зустріли мешканці міста траурний кортеж із тілом свого земляка

Живим коридором зустріли мешканці міста траурний кортеж із тілом свого земляка

20 січня 2023 в 17:46 Переглядів: 857

Оповитий болем і сумом зимовий день відлунював щоразу гірким розпачем навічної туги у п'ятницю, 20 січня, коли Новодністровська громада попрощання із загиблим земляком, якому назавжди залишилося 35…
Солдат Нечпай Євген Віталійович загинув 15 січня внаслідок ворожого обстрілу у Харківській області під час захисту Батьківщини.
Живим коридором зустріли мешканці міста траурний кортеж із тілом свого земляка, який віддав молоде життя за мир і спокій на нашій рідній землі!
— Ми знову втрачаємо найдорожче і найцінніше — молоде життя, — звернулася до присутніх міський голова Наталя Цимбалюк. — Клятим убивцям ніколи не буде прощення, а ми як єдиний народ маємо невпинно іти до перемоги!
Плакало зажурене небо із кожним, хто стояв на площі під час прощального мітингу та заупокійного богослужіння, яке провів настоятель Церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Тарас. Не приховуючи сліз, городяни попрощалися із загиблим на площі перед Управлінням будівництвом, віддавши шану новопредставленому воїну Євгену і засвідчивши скорботу і щирі співчуття його рідним і близьким, товаришам та друзям.
Світла і вічна пам’ять нашому земляку!

Інна Гончар
Фото: Міська рада

ЩЕ ФОТО