Головна » У річницю повномаштабного вторгнення Новодністровська громада попрощалася із солдатом Дмитром Кадиком

У річницю повномаштабного вторгнення Новодністровська громада попрощалася із солдатом Дмитром Кадиком

24 лютого 2023 в 16:10 Переглядів: 1135

Скорботний день 24 лютого, річниця повномасштабного вторгнення, для нашої громади відгукувалась особливим болем, адже вкотре на центральній площі міста прощалися із черговим воїном, нашим земляком, солдатом Дмитром Кадиком, який залишив усе та пішов на захист Батьківщини у квітні 2022 року. На колінах, з прапорами і квітами новодністровці зустріли траурний кортеж. Новодністровський міський голова Наталя Цимбалюк від імені громади висловила співчуття рідним і близьким уродженця Новодністровська, старшого сапера взводу інженерних загороджень військової частини А0224, солдата Дмитра Дементійовича КАДИКА, чиє серце зупинилося 27 січня 2023 року:
«Сьогодні, 24 лютого, – рік нашої незламності. Ми стали єдині, як ніколи до цього. Ми показали, що український народ не перемогти. Ми будемо стояти і боротися до Перемоги. Нашим ворогам не буде прощення ні перед усім світом, ні перед наступними поколіннями, ні перед Богом.
Цей рік – рік втрат, рік болю. І сьогодні дуже прикро, що ми зустрілися на цій площі, щоби попрощатися з нашим земляком, новодністровцем, який захищав, боронив нашу країну, наші землі, кожного з нас. Дмитро буде жити в наших серцях і в нашій пам’яті.
Від імені громади я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким, матері, брату, донечці. Царство Небесне Дмитру. Нехай Всевишній дає вам сили та витримки пережити горе… Хай Бог береже нашу країну. Хай не буде більше втрат, а прийде довгоочікувана Перемога! Хай всі наші полеглі Захисники з Богом спочивають та обергіють нас як ангели з небес.
Ми тримаємось, ми переможемо. Слава Україні» – зазначила Наталя Цимбалюк.
Після поминальної служби солдата Дмитра Кадика громада провела в останню путь. Поховали воїна на Новодністровському кладовищі.