Головна » Творчі роботи вихованців Новодністровського БДТ гідно оцінили на обласному етапі мистецького конкурсу

Творчі роботи вихованців Новодністровського БДТ гідно оцінили на обласному етапі мистецького конкурсу

22 лютого 2023 в 18:45 Переглядів: 951

Творчість і мотивація до творення завжди ідуть поруч, незважаючи на вік людини, досконалість та різновид мистецького обдарування. А надто — у долі юних талантів, котрі за підтримки мудрих наставників шукають свої творчі струни.
Саме це відчули учнівський та педагогічний колективи Новодністровського будинку дитячої творчості, дізнавшись результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» та виставки-конкурсу «Український сувенір».
Відзначення і нагородження у конкурсах та фестивалях щоразу додає і радості, і віри, і натхнення.
Днями учасників неабияк порадували такі довгоочікувані підсумки, а саме: абсолютним переможцем в номінаціі «Український сувенір» конкурсу «Новорічна композиція» стала Соломія Бурлака; володарями І місця — Марина Таран і Варвара Бондар; Мирослава Іванків посіла ІІ місце. Так переможно виступили вихованки гуртків «Писанкарство» і «В’язання», керівник — Наталія Пашкова.
Переможними у номінації «Новорічний подарунок» також були роботи вихованців гуртка «Сувенірний», керівник Світлана Здібняк:
диплом 1 ступеня отримала Аліна Здібняк, ІІ — Софія Куря, ІІІ — Аріна Костюк.
У номінації «Новорічна композиція» І місце — Вероніка Ткачук, вихованка гуртка «Соломка-флористика», керівник Антоніна Ткачук.
Талановиті вихованці додали у загальну скарбничку свого закладу дипломи Комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».
Щиро радіємо та вітаємо талановитих вихованок і їхніх керівників та зичимо нових яскравих здобутків, творчих барв і перемоги на всеукраїнському рівні!