Головна » Шановні автовласники

Шановні автовласники

4 січня 2023 в 10:53 Переглядів: 255

Нагадуємо: на території громади діють поліцейські офіцери громади, які уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення, у тому числі за недотримання правил дорожнього руху.

У Новодністровську найбільш розповсюдженим є порушення правил зупинки та стоянки, які тягнуть за собою накладення штрафу 340-1700 грн.

Відповідно до розділу 15 Правил дорожнього руху ЗУПИНКА І СТОЯНКА транспортних засобів на дорозі повинні здійснюватись у спеціально відведених місцях чи на узбіччі.
Транспортні засоби не дозволяється ставити на проїзній частині в 2 і більше ряди.
️Ставити ТЗ під кутом до краю проїзної частини дозволяється в місцях, де це не буде перешкоджати руху інших транспортних засобів.

ЗУПИНКА забороняється️:

на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;
на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився.