Головна » Про гранти від держави на створення чи розвиток власної справи розповідали в Новодністровській філії Чернівецького обласного центру зайнятості

Про гранти від держави на створення чи розвиток власної справи розповідали в Новодністровській філії Чернівецького обласного центру зайнятості

17 лютого 2023 в 18:05 Переглядів: 810

15 лютого представники Чернівецької ОВА спільно із фахівцями обласного центру зайнятості та Ощадбанку вже вдруге провели семінар «Мікро-гранти: практичні навики щодо написання бізнес-планів». Загалом Чернівеччина є одним із лідерів серед отримувачів державної підтримки урядової програми. Уже понад 130 підприємців мають державне фінансування на створення власної справи та розширення існуючого малого і середнього бізнесу.
Представник Чернівецької ОВА Ігор Романчук, фахівець Чернівецького ОЦЗ Світлана Глібіцька та керуюча Новодністровським відділенням АТ «Ощадбанк» Лариса Дерен докладно розповіли алгоритм отримання від держави мікрогрантів (від 50 тис. грн) на розвиток або започаткування власного бізнесу та акцентували увагу на найбільш поширених помилках, які зменшують шанси отримання державної допомоги.
Увесь процес проходить через портал Дія. Основною умовою отримання мікрогрантів є створення нових робочих місць. Надається він в безготівковій формі на придбання обладнання, ліцензійного забезпечення, тварин, сировини, матеріалів та послуг, пов’язаних із виготовленням продукції тощо.
На семінарі були роботодавці, діючі та майбутні підприємці, профільні спеціалісти Новодністровської міської ради. Вони активно задавали питання, зокрема щодо особливостей ведення бізнесу протягом військового стану (до прикладу, щодо можливої мобілізація до лав ЗСУ отримувача гранта).
Фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості проводять консультування з питань отримання грантів.
Тож усіх, хто бажає залучити державні кошти на відкриття чи розвиток власної справи, можуть звертатися за допомогою до Новодністровської філії ЦЗ.