Головна » 2022. Підсумки: ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

2022. Підсумки: ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

17 січня 2023 в 14:14 Переглядів: 1061

Здійснено капітальний ремонт приміщень денного стаціонару Центру ПМСД, який працює в режимі 7 днів на тиждень, за підтримки профспілок енергетиків дообладнано сучасними меблями та інветарем.
‍️‍️Завершені роботи з реконструкції актової зали Новодністровського ЗЗСО ІІ-ІІІ ст. та 1 поверху ОЗЗСО «Новодністровська гімназія».
‍️‍️За кошти місцевого бюджету придбано службовий автомобіль, завершено капітальний ремонт приміщення поліцеським офіцерам громади, які ефективно забезпечують правопорядок у місті.
‍В опорному закладі на базі пункту незламності створені місця для віддаленої роботи в мережі інтернет – «Коворкінг», яким можна безкоштовно користуватися для навчання і роботи.
У рамках реконструкції приміщень для тимчасового перебування ВПО тривають ремонтні роботи в ЗДО «Радість» та Центрі надання соціальних послуг (приміщення ЗДО «Теремок») – вартість робіт 1,2 млн .грн (кошти, що надходять на розвиток інфраструктури від ПрАТ «Укргідроенерго»).
Здані в експлуатацію побудовані мережі водопостачання та водовідведення до Індустріального парку «Новодністровськ». Проєкт перебував у реалізації 3 роки.
Розпочато роботи з проектування мереж водопостачання та водовідведення до ділянок, які визначені для будівництва малоповерхової забудови для ВПО (планується побудувати близько 300 будиночків). Проведена топозйомка, використано 62 тис. грн (кошти місцевого бюджету).
Спільно з керуючою компанією ІП «Новодністровськ» та за підтримки ОВА ведеться активний пошук інвестиційних компаній, які можуть розмістити свої потужності на території міста та Індустріального парку зокрема.
️️ У 2022 році ПрАТ «Укргідроенерго» врахувало пропозиції Новодністровської міської ради та провело коригування проекту будівництва Дністровської ГАЕС. На розвиток соціальної сфери нашої громади передбачено ще 294 млн грн. Першочергово кошти будуть направлені на реконструкцію критичної інфраструктури – мережі водопостачання і водовідведення.
Виготовлено ескіз реконструкції центральної площі міста, проведені передпроектні роботи ( 50 тис. грн із місцевого бюджету), реалізація проєкту відбуватиметься за соціальні кошти ПрАТ "Укргідроенерго".
Сформовано та погоджено з ОВА перелік вулиць та доріг, які можуть ремонтуватися під час воєнного стану.
Збір та підготовка пакету документів до Міністерства економіки України для заміни обладнання для друку і видачі посвідчення водія та державної реєстрації транспортних засобів.
‍‍ Участь у проєкті зі створення центру інтеграції на ринок праці молоді з числа ВПО та молоді громади, який буде реалізований з лютого по вересень 2023 р. за підтримки U-LEAD.