Головна » Війна не повинна забрати новорічну казку у дітей

Війна не повинна забрати новорічну казку у дітей

14 листопада 2022 в 17:37 Переглядів: 1576

Враховуючи безпекову ситуацію в країні, традиційної ялинки на центральній площі міста не буде. Такі рішення приймаються більшістю територіальних громад України. Відмовляються від організації центральних ялинок і через дороговартісність, і для уникнення скупчення людей.
Утім залишити місто, а особливо дітвору, без новорічного дива не можна, тому прийнято рішення про облаштування Різдвяного містечка у парку Т. Г. Шевченка.
«Усі необхідні матеріали збережено із минулорічного святкування, тож додаткових витрат не буде» – зауважила міський голова Наталя Цимбалюк на черговій апаратній нараді та закликала підприємців та установи міста за можливістю прикрасити фасади своїх закладів святковою ілюмінацією та атрибутикою.
Немає проблем і з закупівлею солодких подарунків дошкільнятам та учням. За інформацію керівника Відділу гуманітарної політики Людмили Пастушок процедура закупівлі розпочата. Будуть і традиційні подаруночки для дітей, що перебувають на обліку в Служби у справах дітей – повідомила начальник Анастасія Бортнік.