Головна » У Новодністровську більше половини учнів навчається дистанційно, садочки відвідують близько 60% вихованців

У Новодністровську більше половини учнів навчається дистанційно, садочки відвідують близько 60% вихованців

26 вересня 2022 в 17:59 Переглядів: 1503

26 вересня на черговій апаратній нараді при міському голові було першим розглянуто питання роботи освітніх закладів.
Начальник відділу гуманітарної політики міської ради Людмила Пастушок доповіла, що в закладах загальної середньої освіти зараз навчається 1 147 учнів, з них 50 ВПО. В стаціонарному режимі вчаться 515 школярів, це 15 класів молодшої школи, і по 4 класи в гімназії та ЗЗСО ІІ – ІІІ ступенів.
Дистанційно освоюють програму 603 учні, з яких 51 – з-за кордону. За сімейною формою навчаються 24 школярі, під педагогічним патронажем перебувають 4 учні і одна дитина на екстернаті.
Дошкільні заклади відвідують від 58 до 63 відсотка дітей. Зі 359-ти вихованців спискового складу зараз відвідують садочки 46 дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб.
Джерело – сайт Новодністровської міської ради