Головна » Шановні мешканки громади

Шановні мешканки громади

12 грудня 2022 в 21:59 Переглядів: 786

Команда ООН Жінки запрошує на онлайн-марафон «Жінка-лідерка в цифровому просторі».
Захід відбудеться в межах співпраці Google Україна та Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту Дія.Цифрова освіта, структури ООН Жінки у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією за виконання Академією цифрового розвитку й підтримки Міністерства закордонних справ Канади.
Онлайн-марафон розпочнеться 13 грудня 2022 року о 12:00, триватиме до 16:15 годин. В програмі заходу передбачено онлайн-доповіді та дискусії. Структура події передбачає різні активності для взаємодії під час онлайн-сесій, можливість ознайомитися із записами та взяти участь у розіграші подарунків за підсумками події, а також спілкування наживо під час інтерактивних перерв.
До участі запрошуються найбільш вразливі: жінки ВПО, жінки з інвалідністю, жінки, які виховують дітей з інвалідністю, ромські жінки, сільські жінки, жінок, які самостійно виховують дітей, жінки літнього віку та ін.
Метою заходу є посилення спроможності й упевненості жінок в користуванні цифровими пристроями та послугами.
Участь у марафоні – безоплатна. Для перегляду трансляцій реєструватися не потрібно. Усі матеріали та записи доповідей будуть опубліковані на сайті заходу.
Докладніше за посиланням. Трансляція за посиланням.