Головна » КНП "Новодністровська поліклініка" закривати не планують: міський голова провела зустріч із колективом медзакладу

КНП "Новодністровська поліклініка" закривати не планують: міський голова провела зустріч із колективом медзакладу

22 грудня 2022 в 17:04 Переглядів: 1504

Напруга в громаді і серед працівників медустанови виникла після поширення інформації, що Національна служба здоров’я України фінансуватиме наш і подібні медичні заклади лише протягом І кварталу 2023 року.
Міська влада, зокрема, депутатський корпус та члени виконкому переконані, що послуги наших вузькопрофільних спеціалістів надзвичайно потрібні мешканцям громади, тому необхідно знайти можливість зберегти заклад та працівників. Таку думку донесла до медперсоналу на зустрічі 20 грудня міський голова Наталя Цимбалюк.
У 2022 році кошти НСЗУ забезпечували лише близько третини фінансових потреб поліклініки, тому з бюджету Новодністровської громади було виділено понад 8 млн грн.
У бюджеті 2023 року уже передбачено 6,5 млн для КНП «Новодністровська поліклініка». Сума коштів від НСЗУ досі невідома. Загалом не утримання закладу необхідно не менше 12 млн грн.
Ми будемо аналізувати усі витрати із місцевого бюджету, щоб знайти резерви для збереження медичних послуг для наших мешканців і дофінансувати поліклініку в необхідному обсязі. Це буде не просто, можливо доведеться йти на деякі непопулярні рішення, але медицина для нас в пріоритеті – зазначила міський голова Наталя Цимбалюк.