Головна » Переселенці, волонтери та УГКЦ об’єднали зусилля, щоб зробити подаруночки та свято з нагоди вшанування Св. Миколая!

Переселенці, волонтери та УГКЦ об’єднали зусилля, щоб зробити подаруночки та свято з нагоди вшанування Св. Миколая!

19 грудня 2022 в 18:09 Переглядів: 1255

Надзвичайно приємно, що в Новодністровську діє потужний волонтерський рух, у якому беруть активну участь не лише мешканці громади, а й вимушені переселенці. Так спільними зусиллями із Українською греко-католицькою церквою (настоятель Андрій Кадлубицький та матінка Юлія) вдалося для діток ВПО та малозабезпечених, дітей з інвалідністю міста влаштувати передноворічні розваги та роздати солодкі подарунки.
147 подаруночків для діток від 3 до 13 років, 24 для найменшеньких – від 0 до 3-х, та 16 шоколадок для підлітків 14-18 років – зробили трохи щасливішими малечу, яка рятується від війни у нашій громаді. Кошти на смаколики збирали переселенці-волонтери Ольга Даницька з друзями, сім’ї Олена і Володимир Горові, Марченко, Скоропадиків та їх друзі. Значну суму передав військовий Олександр Тодоришин.
Це є прикладом незламності українського народу, адже збереження традицій, примноження дитячої радості надзвичайно потрібні в нинішніх складних умовах.