Головна » Проведення ремонтних та підготовчих робіт на особливому контролі у міської влади

Проведення ремонтних та підготовчих робіт на особливому контролі у міської влади

11 серпня 2021 в 11:46 Переглядів: 206

Відзначення 30-ї річниці Незалежності України для Новодністровська ознаменується довгоочікуваним встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку. Надзвичайно приємно, що у такій важливій справі громада має потужну підтримку підприємств, організацій та благодійників. Вже укладено бруківку та встановлено основу під постамент. Відкриття пам’ятника Кобзареві планується 23 серпня – на День Прапора.

Тривають роботи і в приміщенні денного стаціонару Центру ПМСД. Підрядник вже встановив стелю армстронг, укладається плитка та ламінат, фарбуються стіни. Попереду – зовнішні оздоблювальні роботи фасаду та пандусу. Реконструкція не лише покращить умови надання медичних послуг, а й вирішить питання доступності маломобільних груп до Центру ПМСД.

Капітальний ремонт двох груп у дошкільній установі «Радість» в активній фазі. Придбано усі необхідні матеріали, виконано підготовчі, демонтажні роботи, монтаж стелі, триває шпаклювання, робота із електропроводкою. Найближчими днями розпочнеться укладання плитки. Підрядник підтверджує терміни завершення ремонту. 1 вересня групи відчинять двері для дітей, переведених із ЗДО «Теремок».

10 серпня із виконанням усіх робіт особисто ознайомилась міський голова Наталя Цимбалюк. Спільно із начальником відділу інвестицій та євроінтеграції Христиною Філімонюк було оцінено готовність об’єктів, обговорено шляхи вирішення проблем, що виникають в ході роботи. Зокрема віднайдення фінансових резервів для придбання меблів в денний стаціонар Центру ПМСД.