Головна » Підсумки відкритого Чемпіонату України серед юнаків та дівчат

Підсумки відкритого Чемпіонату України серед юнаків та дівчат

14 червня 2021 в 15:18 Переглядів: 360

З 9 по 13 червня у м. Ковель Волинської області тривав відкритий Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2005–06 та 2007–08 (09) р.н. У змаганнях взяли участь 640 учасників – це 26 команд із усієї України. Команду Чернівецької області достойно представили 8 спортсменів із м. Новодністровськ.

У категорії «молодші юнаки» 2007–08 (09) р.н. Володимир Нараєвський зібрав повний комплект медалей: на дистанції 500 м – ІІІ місце, 2 000 м – ІІ, на дистанції 200 м з великою перевагою – І місце та виконав нормативи кандидата у майстри спорту України.

У байдарці-двійці молодші юнаки Ростислав Амброзяк та Ярослав Магденко у важкій боротьбі на дистанції 2 000 м здобули бронзу за ІІІ місце та виконали нормативи І спортивного розряду. Також вони вибороли V місце на 1 000 м та VІІІ на дистанції 500 м, що дає залікові бали у рейтингові Міністерства молоді та спорту України.

Дуже добре проявили свою спортивну зібраність наймолодші учасники команди: Дмитро Петращук на дистанції 500 м у другому фіналі був п’ятим, а Недоля Назар, який уперше виступав на змаганнях такого рангу, пройшов усі дистанції.

Серед старших юнаків частіше перемогу здобували учні спеціалізованих шкіл олімпійського резерву. Але і наші спортсмени також були фіналістами цих змагань.