Головна » На черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 13 жовтня, головний лікар Центру ПМСД Тетяна Щаслива поінформувала про поширення коронавірусної інфекції

На черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 13 жовтня, головний лікар Центру ПМСД Тетяна Щаслива поінформувала про поширення коронавірусної інфекції

18 жовтня 2021 в 16:07 Переглядів: 300

Хвороба значно розширила діапазон вікових категорій у Новодністровську - уражає і 5-річних дітей, і, що особливо прикро, вагітних жінок.

Вакцинація - єдиний доступний спосіб убезпечити себе від важких наслідків ковід-19.

Центр масової вакцинації продовжує працювати без вихідних, у наявності всі вакцини:

'Кожен тиждень ми бачимо погіршення ситуації щодо захворювань на Ковід - наголосила Тетяна Щаслива. - 12 жовтня ми відвезли 29 зразків ПЛР, 28 з них виявилися позитивними.

Найстаршому ковід-пацієнту 66 років, наймолодшому – 5. Також серед хворих на Ковід є вагітна жінка.

Наразі інфекційне відділення Сокирянської лікарні на 100% заповнене ковідними пацієнтами. Також майже заповнене і терапевтичне, яке переобладнали додатково.

Наголошую, що до цієї хвороби треба серйозно відноситися, бо її наслідки дуже важкі.

Так, вакцинація не убезпечує від захворювання на 100%. Але вона дозволяє перенести хворобу у легкій формі – без тяжких наслідків.

Вакцини різних виробників в нас достатньо. Центр вакцинації працює без вихідних. Протипоказань до щеплення немає. Тож, зверніться до свого сімейного лікаря та проконсультуйтеся щодо різних вакцин.

Загальна цифра по щепленням у Новодністровську (з урахуванням гостей міста та прилеглих сіл) за весь час – 3743.

Це дуже мало. У зоні ризику наразі знаходиться кожен. Його родичі, друзі та оточуючі.

Вакцинуйтеся – убережіть родину, близьких та знайомих від страшної хвороби" - наголосила головний лікар.