Головна » Даруймо радість дітям

Даруймо радість дітям

3 вересня 2021 в 11:12 Переглядів: 279

Навчальний рік розпочато! З святковим настроєм та гарними усмішками діти поспішають до школи здобувати нові знання. І так важливо в ці моменти підтримувати тих діток, які потребую сторонньої допомоги. Тут міська влада не залишається осторонь, і, традиційно, з нагоди 1-го вересня організовує благодійну акцію «Даруймо радість дітям».

Відповідно до розпорядження міського голови від 30 серпня 2021р. №236-р «Про проведення міської акції до 1-го вересня «Даруймо радість дітям», службою у справах дітей Новодністровської міської ради придбано й роздано канцелярське приладдя для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Подарункові набори укомплектовані для кожної дитини індивідуально, зважаючи на її вік та потреби.

Школярі отримують зошити, ручки, олівці, лінійки, папки, гумки, точилки, обкладинки для зошитів. Не залишаються поза увагою й маленькі вихованці закладів дошкільної освіти, для яких підготовлені комплекти з кольорових олівців, альбомів для малювання, кольорового паперу, точилок, гумок та папок. Всього шкільне приладдя роздано для 47 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей.

Із неабияким захватом та задоволенням діти відкривають пакети, переглядають їх вміст та безмежно радіють отриманим подарункам. Маємо надію, що такі маленькі приємності подарують часточку гарного настрою всім тим, хто їх отримав.

Служба у справах дітей Новодністровської міської ради щиро вітає всіх діток громади з початком навчального року. Бажаємо цікавих уроків, гарних оцінок, невичерпних сил та енергії для здобуття нових знань і, головне, міцного здоров’я.

Служба у справах дітей Новодністровської міської ради