Головна » Новодністровськ у раді Дністровського району будуть представляти Ольга Кучурка та Анатолій Білоткач

Новодністровськ у раді Дністровського району будуть представляти Ольга Кучурка та Анатолій Білоткач

24 листопада 2020 в 16:29 Переглядів: 398

Уже відомі результати виборів депутатів Дністровської районної ради. У цілому за 42 мандати у Дністровській районній раді Чернівецької області змагалися 511 кандидатів. Участь у голосуванні взяли орієнтовно 124 883 виборців.
Відповідно до ст. 256-260 Виборчого кодексу України Дністровська районна територіальна комісія визнала обраними депутатами районної ради трьох представників міста Новодністровськ. Це Анатолій Іванович Білоткач («Аграрна партія»), Ольга Миколаївна Кучурка («Громадський Рух «Народний Контроль») та Ольга Михайлівна Довбенко («Батьківщина») Але Ольга Довбенко відмовляється від представницького мандату у районній раді на користь депутатства у Новодністровській міській раді.
Загалом виборці віддали перевагу таким партіям: перше місце за кількістю представників займає «Аграрна партія України» – 9 депутатів, що становить 21,4%, друге місце – «Слуга народу» – 8 депутатів (19,04%) та третє місце партія «Європейська солідарність» – 6 депутатів (14,3%). Однакову кількість набрали політичні партії «Опозиційна платформа – За життя», «Батьківщина» та «Радикальна партія Олега Ляшка» – це по 5 депутатів від кожної партії, що становить 11,9%. Найменшу кількість склали депутати від політичної партії «Громадський Рух «Народний Контроль» – 4 депутати (9,5%)
На разі, дата першої сесії Дністровської районної ради ще не визначена.
Підготувала Марія Дейбук, студентка ВДПУ