Головна » Поблизу Дністровської ГЕС працює медико-санітарний карантинний пост

Поблизу Дністровської ГЕС працює медико-санітарний карантинний пост

22 березня 2020 в 17:07 Переглядів: 331

18 березня у Новодністровську, поблизу Дністровської ГЕС, запрацював медико-санітарний карантинний пост – один із 5 на Буковині, які розміщено у Вижниці, поблизу Снятина та Заліщиків, а також в Атаках. Їх облаштували на кордонах області та в місцях, де можуть бути контактні особи з хворими на коронавірус. Такі пости надають додатковий медико-санітарний сервіс та проводять інформаційно-просвітницьку роботу для подорожуючих.
Тут цілодобово чергують працівники поліції, ДСНС та медики. Здійснюється перевірка стану здоров’я (зокрема дистанційна перевірка температури тіла), усіх , хто рухається в напрямку Чернівецької області та за її межі. За перші дні роботи посту не було зафіксовано жодного випадку підвищеної температури у водіїв чи пасажирів.
Місцева влада постійно працює на забезпеченням катарантинного посту усім необхідним – засобами інфовідуального захисту та гарячим харчуванням. 

У разі потреби зветрайтеся за тел: 098 087 61 61 – штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня у зв‘язку з епідемічно ситуацією на території Чернівецької області спричиненої коронавірусом COVID-19,