Головна » На Дністровській ГАЕС впроваджено заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

На Дністровській ГАЕС впроваджено заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

18 березня 2020 в 17:08 Переглядів: 970

У зв’язку з необхідністю забезпечення умов захисту працівників філії, недопущенню захворювань, запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на Дністровській ГАЕС створено оперативний штаб на чолі з директором Василем Суботою.

Згідно з Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказом ПрАТ «Укргідроенерго» на філії видано відповідний наказ щодо забезпечення виконання обмежувальних заходів.

Зокрема співробітників із ознаками інфекційного захворювання (підвищена температура, кашель, ускладнене дихання) не допускають до роботи. Їм надають рекомендації звернутися до сімейного лікаря та відправляють додому.

На підприємстві розповсюджено «Пам’ятку з питань захисту працівників філії від коронавірусу COVID-19».  

Із особовим складом ВВО проведено інструктаж щодо здійснення дистанційного заміру температури тіла у працівників при проходженні ними постів пропуску, проводиться температурний скринінг персоналу при входіз/на територію. Також їм надано засоби індивідуального захисту та дезінфекційні препарати.

Субпідрядним організаціям, розташованим на території філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» запропоновано організувати медичні пости захисту працівників від коронавірусу COVID-19», недопущенню захворювань, поширенню захворювань.

Під час дії карантину призупинено роботу їдальні.

Усіх працівників філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» зобов’язано неухильно виконувати заходи безпеки щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19, зокрема: контролювати температуру тіла перед виходом на роботу, уникати рукопотискань, зібрання у групи без необхідності; спілкуватись, зберігаючи відстань 1,5 м і більше.

Працівникам філії, які мають малолітніх дітей та потребують догляду за ними на період карантину у школах та дошкільних закладах; фахівцям групи ризику (люди старшого віку і такі, що мають ослаблений імунітет), а також іншим – за рішенням керівників підрозділів – організовано дистанційне виконання посадових обов’язків

Працівників філії, які повернулись із закордонних поїздок, зобов’язано два тижні працювати в дистанційному режимі.

У приміщеннях філії посилено дезінфекційний режим: систематично проводиться вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів, проводиться обробка антисептичними засобами робочих усіх приміщень.

Автотранспортною дільницею організована систематична обробка антисептичними засобами транспорту, окреме перевезення працівників чергового персоналу ОДС, перевезення працівників філії без створення скупчення людей в автобусах і, за необхідності, у декілька етапів. Крім того, водіям АТД заборонено перевезення людей, які не є працівниками філії.

В умовах загальнодержавного карантину і надзвичайної ситуації, введеної у Чернівецькій області, на філії скасовано усі масові заходи. Збори і виробничі наради з керівниками структурних підрозділів проводяться в режимі селекторного зв’язку.

Також на філії систематично проводитися роз’яснювальна робота серед співробітників про ознаки та симптоми гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Covid-19.

Пресслужба Дністровської ГАЕС