Головна » У Ломачинцях змагалися любителі риболовлі (фото)

У Ломачинцях змагалися любителі риболовлі (фото)

13 серпня 2019 в 13:32 Переглядів: 914

Ставок Янтарний села Ломачинці Новодністровської ОТГ продовжує бути епіцентром рибальського азарту. Лишень у липні тут із великим успіхом відбулись дитячі змагання із риболовлі, а вже у неділю, 11 серпня, випробовував свою удачу 21 учасник віком від 18 років.
А позмагатися було за що! Своїх господарів чекали не лише кубок, медалі та дипломи, а й гарні подарунки та солідні чеки на придбання приладдя у магазині «Все для охоти і рибалки» на території ринку у м. Новодністровськ. Втішні призи мали на меті підсолодити гіркоту поразки – мед отримали ті, кому не вдалося зловити жодної рибини за 3 години змагань.
Ініціатором та головним організатором турніру зі спортивної ловлі риби вкотре виступив голова громадського ставка «Янтарний» Віктор Сапожник, секретарем змагань була Катерина Сапожник. Звісно, провести такий захід було б неможливо без підтримки відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради і спонсорів – ПП Віктора Твердохліба, профспілкової організації Дністровської ГЕС-1 (голова Георгій Карп), ПП Івана Маленького, священика с. Ломачинці Костянтина Равлюка та Ігоря Нажиги. Інспектор Чернівецького рибоохоронного патруля Сергій Петращук слідкував за дотриманням правил спортивного рибальства та був головним суддею змагань, допомагала йому спеціаліст відділу молоді і спорту міської ради Яна Шевчук.
Приємно, що на турнірі було зламано стереотип, що рибальство – це суто чоловіча справа. У п’ятірку переможців потрапили обидві представниці слабкої статі. Провісником перемоги стала перша рибка, яку зловила Марина Жинката. Саме ця чарівна блондинка із значним відривом здобула І місце, її улов – 2 кг 120 гр. ІІ місце у Василя Кобильчука (1 кг 635 гр), ІІІ місце – Микола Нажига (1 кг 460 гр.), ІV місце виборола Катерина Роман, зловивши 1 кг 260 гр. риби. Вона, до речі, випередила на 345 гр. свого чоловіка Віктора, який зайняв V місце. Також окремо подарунками були нагороджені за найважчу рибину Микола Твердохліб, а за жагу до перемоги – Іван Гайдей. А завершила змагання лотерея – між учасниками були розіграні чеки на придбання приладдя в риболовецькому магазині.
Турнір зі спортивної ловлі на ставку подарував море позитиву, азарту та гарні фото на згадку. Тож, сподіваємось, що подібні змагання стануть традиційними та будуть проводитись і надалі.

Репортаж Анастасії ЖАЛЮК