Головна » Новодністровськ отримає державні кошти на реконструкцію басейну в Спорткомплексі

Новодністровськ отримає державні кошти на реконструкцію басейну в Спорткомплексі

18 червня 2019 в 10:42 Переглядів: 1793

Наприкінці березня цього року Кабмін затвердив постанову, якою визначив порядок і умови надання у 2019 році державної субвенції місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних 50 і 25-метрових басейнів. Усього передбачено на ці потреби 200 млн грн. Умовами участі в такій державній програмі є співфінансування та наявність затверджених документів для виконання відповідних робіт.
Щоби скористатися можливістю залучити кошти державного бюджету для відновлення роботи басейну у Спорткомплексі, Новодністровська міська рада 13 травня прийняла необхідні рішення (про затвердження проектної документації на реконструкцію існуючого спортивного 25 м басейну в КУ «Новодністровська ДЮСШ» та про співфінансування цього проекту) і подала на розгляд Мінмолодьспорту пакет документів.
На участь у програмі претендувало усього 28 громад з усіх куточків України. За результатами попереднього відбору 14 проектів, серед яких і новодністровський, були презентовані 5 червня на міжвідомчій комісії у Міністерстві молоді та спорту.
Представляв місто енергетиків та проект реконструкції 25-метрового басейну Спорткомплексу заступник міського голови Микола Козак. На комісію під головуванням заступника Міністра Миколи Даневича справили враження унікальність нашої споруди, проект реконструкції басейну та потенціал Новодністровська як спортивного центру.
Меморандум про співпрацю між сусідніми громадами загальною чисельністю населення 60 тис., відсутність аналогічної споруди спортивного призначення у радіусі 80 км, високі результати відділення із веслування на байдарках та інших спортивних секцій, на які доставляють дітей навіть за 30-40 км – усе це забезпечить попит на відвідування басейну. Про це наголошував у своїй презентації Микола Андрійович. Отримання державних коштів – це чи не єдина можливість відновити роботу басейну, адже повна вартість реконструкції – 19,8 млн грн – є непосильним тягарем для бюджету громади.
У результаті розгляду усіх заявок проект реконструкції 25 метрового басейну Новодністровської ДЮСШ був включений до переліку об’єктів, на реалізацію яких буде надана субвенція з державного бюджету.
Співфінансування зі сторони місцевої влади буде відбуватися за рахунок так званих «соціальних» коштів ПрАТ «Укргідроенерго». Проект планується реалізувати протягом 2019-2020 років.

Анастасія Жалюк

На фото заступник Новодністровського міського голови Микола Козак, заступник Міністра Мінмолодьспорту Микола Даневич, срібний призер Олімпіади у Сіднеї та 4-разовий володар Кубка світу з плавання, депутат Верховної ради Денис Силантьєв, представники міжвідомчої комісії та голови громад-заявників