Головна » Новодністровський будинок дитячої творчості знову відкритий для вихованців! (+фото)

Новодністровський будинок дитячої творчості знову відкритий для вихованців! (+фото)

17 вересня 2020 в 16:32 Переглядів: 503

15 вересня відбулася подія, на яку юні новодністровці та їхні батьки очікували більше ніж пів року – відновив роботу гуртків Новодністровський будинок дитячої творчості!

Востаннє вихованці займалися у стінах закладу на початку березня, після чого на довгі місяці заклад було зачинено через карантинні обмеження. І хоча гуртки продовжували роботу дистанційно: керівники готували відеопрезентації та майстер-класи, проходили навчання, проводили он-лайн заняття і конкурси, та це не зможе замінити тепло особистого спілкування!

Діти дуже сумували за улюбленою оселею творчості, яка з часом стає для них другою домівкою. Не менше скучив за живим спілкуванням та роботою з вихованцями і колектив закладу. Тож довгоочікуване свято відкриття установи було наповнене радістю!

За роки існування Новодністровського БДТ ми звикли, що день відкритих дверей – одне з наймасштабніших та найяскравіших заходів у році. Але 2020 рік вносить корективи в роботу усіх навчальних закладів. Дотримуючись карантинних вимог, керівництво установи не проводило масового заходу, обмеживши святкування виставкою робіт гуртківців, який доповнився аудіосупроводом. У записі відвідувачі заходу прослухали розповіді керівників про свої гуртки та почули музичні композицій у виконанні гуртківців.

Також цього дня нові школярі мали змогу доєднатися до творчої родини і записатися у той гурток, який зацікавив найбільше, або одразу у декілька. Опісля урочистостей керівники гуртків провели з вихованцями інструктаж з техніки безпеки, нагадавши про важливість дотримання усіх вимог щодо профілактики розповсюдження короновірусної інфекції.

І саме про це наголошувала директор Новодністровського БДТ Наталія Григорівна Глушко, розповідаючи про особливості роботи закладу у новому навчальному році. Весь колектив проходив обов’язковий інструктаж та дотримується вимог: вимірювання температури, дезінфекція приміщень, обробка рук та носіння масок. І хоч дітям не дуже легко звикнути до нововведень, та вони розуміють, що це – вимушена необхідність, яка дає можливість функціонувати закладу.

Новодністровський будинок дитячої творчості запрошує приєднуватися до колективу! Запишіться на один із 15 гуртків: «Художня обробка соломки» (керівник – Ткачук Антоніна Анатоліївна); «Сувенірний» (керівник – Здібняк Світлана Григорівна); «Моделювання», «Крій та шиття» і «В’язання» (керівник – Войчук Галина Іванівна); «Вишивка» та «Флористика» (керівник – Крайчак Оксана Вікторівна); «Бісероплетіння» (керівник – Трофанюк Олена Володимирівна); «Образотворча студія» (керівник – Коваль Ольга Олегівна ); фольклорно-етнографічний гурток «Баюр» (керівник – Глушко Наталія Григорівна); танцювальний (керівник – Скутельник Олена Анатоліївна); театральний (керівник – Левандюк Наталя Анатоліївна); зразковий художній колектив вокального гуртка «Промінь» (керівник – Чайка Ольга В’ячеславівна); «Літературна студія» (керівник – Долинна Світлана Григорівна) та «Писанкарство» (керівник – Пашкова Наталя Петрівна).