Головна » Місцеві садоводи безоплатно здійснили дезінфекцію у Новодністровській ОТГ

Місцеві садоводи безоплатно здійснили дезінфекцію у Новодністровській ОТГ

27 березня 2020 в 13:41 Переглядів: 1535

У ніч з 25 на 26 березня було здійснено дезінфекцію автомобільних доріг та тротуарів у житловому масиві міста енергетиків, котеджній забудові та на 4-х центральних вулицях села Ломачинці. Також було оброблено автозаправки, території закладів міста, зокрема лікарні та автостанції, карантинний пост та проїзд через греблю Дністровської ГЕС.
На одній із комісій ТЕБ та НС було ухвалено рішення про здійснення додаткових дезінфекційних заходів в рамках профілактики поширенню коронавірусу. Ініціативу здійснити знезараження території ОТГ безкоштовно проявили наші садоводи.
Місцева влада забезпечила спецтранспорт аграріїв паливом та дезрозчином, провела консультації із держпродспожив наглядом.
Варто зазначити, що перед початком роботи усі ємності були ретельно вимиті та заповнені водою із додаванням гіпохлориту натрію. Цим засобом протягом декількох останніх років у Новодністровську «Управління «Тепловодоканал» знезаражує питтєву воду та стоки. Тож він безпечний для людей і має ефективну антисептичну та дезінфикуючу дію. Питання концентрації розчину узгоджувался із держпродспоживнаглядом.
Місцева влада надзвичайно вдячна небайдужим мешканцям громади, які безкоштовно допомогли здійснити дезінфекцію, а саме Сергію Сущику, Ігорю Сущику, Сергію Ткачу, Івану Долінському, Нікіті Кожукарю та Володимиру Білому. А також подяка працівникам ДКП «Управління «Тепловодоканал», ДПРЧ  8 державної пожежно-рятувальної частини м. Новодністровськ, Новодністровського відділення поліції, членам штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, які взяли участь у профілактичних заходах.

Репортаж Анастасії Жалюк