Головна » Яскраво, емоційно, високопрофесійно – випускний вечір у музичній школі (фото)

Яскраво, емоційно, високопрофесійно – випускний вечір у музичній школі (фото)

10 червня 2019 в 15:52 Переглядів: 374

Червневий вечір у буянні квітів під ноктюрн рясних дощів ніжно обійняв випускників музичної школи. Малі пташата навчались літати, сміливо розкривши крила, злітають у доросле, самостійне життя.
7 червня 2019 року концертна зала музичної школи була переповнена глядачами, оплесками, емоціями, адже Випускний вечір ніжно усміхнувся чарівним дівчаткам і справжнім козакам. Їм вперше в житті були вручені свідоцтва про мистецьку спеціалізовану музичну освіту – вагомий державний документ про здобуті знання, вміння та навички, які отримали учні завдяки кропіткій праці, підтримці батьків та вмілому навчанні викладачів.
Цього річ з музичної школи випустилося 16 учнів, двоє з яких навчалися на двох відділах: Івасюк Альона (клас скрипки та сольного співу) та Басараб Артемій (клас гітари та сольного співу). Відмінно закінчили навчання 5 учнів: Рукавиця Катерина, Рукавиця Ксенія, Івасюк Альона, Лавренюк Дар’я, Янкевич Олександр. Директор школи Портьє Наталя Єгорівна, яка звернулась до випускників з вітальним словом, вручила не тільки свідоцтва про закінчення освіти, а й грамоти:
- за участь у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах: Івасюк Альоні, Бушовському Олександру, Дейбук Мирославі;
- за активну музично-просвітницьку діяльність: Рукавиці Катерині, Рукавиці Ксенії, Янкевичу Олександру.
Заслужили на слова похвали за старанність і наполегливість у навчанні учні: Загородна Дар’я, Гринь Крістіна, Матріна Кіра (викладач Крайчак О.П.), Грищук Катерина (викладач Манаскурова Х.А.), Мотреску Андріана (викладач Півторак Л.С.), Басараб Артемій (викладач: Дроган А.І. та Півторак Л.С.), Басабар Анна (викладач Дроган А.І.), Тодоріка Серафим (викладач Ридванська Р.В.).
Варто відзначити викладача Крайчак Олену Павлівну за професійну підготовку заходу, вона творчо та креативно підійшла до організації та проведення Випускного вечора (а також допомагав у підготовці свята – викладач Луків С.Ю.) Відеоролик про будні та свята учнів у стінах закладу, дитячі фото, гумористична частина свята – все це гарно доповнювало урочистий момент, подарувало багато приємних вражень та почуттів усім присутнім в залі. Крім того зі словами щирих привітань і найкращих побажань звернулися до цьогорічних музикантів–випускників батьки (материнське слово і благословення на доросле життя – Янкевич Надія Романівна), спогад про дитячі роки навчання та тремтливе, ніжне слово на майбутнє (викладача Заболотної Нелі Петрівни).
Тож, нехай музика супроводжує усе життя, а музична школа завжди гостинно відчинить двері вам, дорогі випускники!
Адміністрація МШ
Фото Анастасії Жалюк