Головна » Вихованці Новодністровської ДЮСШ - призери Чемпіонату Вінницької області із загально-фізичної підготовки з веслування на байдарках і каное

Вихованці Новодністровської ДЮСШ - призери Чемпіонату Вінницької області із загально-фізичної підготовки з веслування на байдарках і каное

10 березня 2023 в 11:55 Переглядів: 515

4–5 березня на базі КЗ ДЮСШ імені Юлії Рябчинської у м. Вінниця завершився відкритий чемпіонат Вінницької області області із загально-фізичної підготовки з веслування на байдарках і каное.
У змаганнях взяли участь біля 120 веслувальників з Вінницької, Чернівецької, Херсонської областей. Місто Новодністровськ представляли спортсмени відділення веслування на байдарках і каное Новодністровської ДЮСШ: КМС В. Нараєвський, Коляска Я., В. Дерен (І-ий) та Фесун Мішель з м.Херсон, яка наразі тренується в нашій ДЮСШ.
Програма змагань включала в себе три вправи: перегони 2 км на воді, жим штанги лежачи (2 хв – 20 кг), тяга штанги (2 хв-20 кг). За результатами змагань — а це сума зайнятих призових місць за трьома видами — серед юнаків 2007–2008 р.н.
1 місце посів Володимир Нараєвський (м. Новодністровськ);
з-поміж дівчат 2007–2008 р.н.
ІІ місце завоювала Мішель Фесун м. Херсон).
Сергій Осипенко, тренер-викладач